Találatok a Jack Sock címkére

Találatok száma: 40

Tenisz: Nadal oldalán, vereséggel búcsúzott Roger Federer

2022-09-23 23:57:53

Vereséggel ért véget Roger Federer profi pályafutásának utolsó mérkőzése: a svájci, párban Rafael Nadallal, döntő rövidítésben kikapott a Jack Sock, Frances Tiafoe kettőstől a Londonban zajló Laver-kupán, az Európa–Világválogatott találkozón.

Roger Federer Rafael Nadal Laver-kupa Jack Sock Frances Tiafoe

Laver-kupa: De Minaur szépített, 2–1-re vezet Európa

2022-09-23 16:28:53

Az európai csapat három egyes mérkőzés után 2–1-re vezet a világválogatottal szemben a férfi teniszezők londoni Laver-kupáján. Casper Ruud és Sztefanosz Cicipasz után Andy Murray nem tudott győzni, döntő rövidítésben kikapott Alex de Minaurtól.

Roger Federer Rafael Nadal Laver-kupa Jack Sock Casper Ruud

Laver-kupa: összejött Federer kívánsága, Nadal párostársaként búcsúzik

2022-09-22 14:01:39

Eldőlt, hogy Roger Federer Rafael Nadal párospartnereként búcsúzik a profi tenisztől a péntektől vasárnapig tartó Laver-kupán – írja az MTI.

férfi tenisz Sztefanosz Cicipasz Roger Federer Rafael Nadal Laver-kupa Jack Sock

Tenisz: továbbment a 2018-as győztes Newportban

2022-07-12 07:40:28

A 2018-as győztes amerikai Steve Johnson két szettben legyőzte honfitársát, Stefan Kozlovot a Newportban zajló füves pályás férfi tenisztorna 1. fordulójában, hétfőn.

tenisz Steve Johnson Stefan Kozlov Radu Albot Newport Jack Sock

Tenisz: Nadal háromórás meccsen nyert Washingtonban

2021-08-05 08:41:47

Az elsőként rangsorolt Rafael Nadal háromjátszmás sikerrel kezdte meg szereplését a washingtoni kemény pályás ATP 500-as tenisztornán.

tenisz Rafael Nadal Jack Sock ATP Washington

Tenisz: Kevin Anderson húsz ászt ütve elődöntős Newportban

2021-07-16 08:42:53

A nyolcadik helyen kiemelt Kevin Anderson bejutott a newporti füves pályás férfi tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Kevin Anderson Jack Sock ATP Newport

Laver-kupa: Federer és Zverev visszahozta, újra Európa nyert!

2019-09-22 20:54:57

Harmadszor is az európai válogatott nyerte meg a teniszezők Laver-kupáját, mivel a genfi verseny harmadik napján két vereség után Roger Federer és Alexander Zverev is győzött a Team Worldöt képviselő riválisa ellen, így 13–11-es összesített pontszámmal Federerék diadalmaskodtak.

tenisz Taylor Fritz Sztefanosz Cicipasz Roger Federer Milos Raonic Laver-kupa

Tenisz: Thiem állította meg a címvédő Sockot

2018-11-02 18:54:36

Dominic Thiem szetthátrányból fordítva búcsúztatta a címvédő Jack Sockot az 5.4 millió euró (1.7 milliárd forint) összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

Tenisz Karen Hacsanov Jack Sock Dominic Thiem Alexander Zverev ATP Párizs

Laver-kupa: Federer és Zverev egyéniben javított, ismét Európa nyert

2018-09-24 10:33:11

Kétpontos előnnyel várta a teniszezők Laver-kupájának utolsó napját az európai csapat, amely a páros meccset ugyan elveszítette, a következő két egyénit viszont megnyerte, így megvédte a címét.

tenisz Roger Federer Laver-kupa John Isner Jack Sock Alexander Zverev

Tenisz: Djokovics veresége ellenére tartja előnyét Európa

2018-09-23 07:16:32

Megőrizte kétpontos előnyét Európa a teniszezők Laver-kupáján Chicagóban, ahol az öreg kontinens válogatottja a földkerekség többi tájáról összeverbuvált játékosokkal vív meg.

Roger Federer Novak Djokovics Nick Kyrgios Laver-kupa Kevin Anderson Jack Sock

Tenisz: kikapott a Federer, Djokovics páros Chicagóban

2018-09-22 12:08:07

Európa 3:1-re vezet a többi kontinens ellen a teniszezők Laver-kupájának első napja után. A golfozók Ryder-kupájának megfelelő, Roger Federer által megálmodott eseményt Chicagóban rendezik meg.

Roger Federer Novak Djokovics Laver-kupa Kyle Edmund Kevin Anderson Jack Sock

US Open: Wimbledon győztesei nyerték a férfi párost

2018-09-07 20:43:51

A harmadik helyen kiemelt Mike Bryan és Jack Sock nyerte a férfi párosok döntőjét a New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open).

tenisz US Open Mike Bryan Jack Sock

Wimbledon: felbomlott a legendás páros, de Mike így is örülhetett

2018-07-14 23:30:25

A férfiaknál az amerikai Mike Bryan, Jack Sock, a nőknél a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková duó nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokság páros versenyének szombati döntőjét.

Wimbledon Mike Bryan Jack Sock

Tenisz: Cilic könnyed sikerrel kezdett Rióban

2018-02-20 08:36:36

Az első kiemelt Marin Cilic könnyed győzelemmel kezdte a riói férfi salakpályás tenisztornát. A világranglistán harmadik horvát játékos az argentin Carlos Berlocqot győzte le két játszmában, 1 óra 21 perc alatt.

tenisz Marin Cilic Jack Sock

Tenisz: Del Potro könnyedén nyert a kanadai tinédzser ellen

2018-01-10 12:25:40

A 2009-es bajnok Juan Martín del Potro magabiztos győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe az aucklandi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Juan Martín del Potro Jack Sock Denis Shapovalov

Hopman-kupa: szettet sem nyertek, mégis győztek az amerikaiak

2018-01-02 09:16:08

Az Egyesült Államok csapata a második mérkőzését is megnyerte a Perthben zajló Hopman-kupán, a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán, a keddi, japánok elleni csonka találkozó azonban vezéráldozattal járt, Jack Sock ugyanis megsérült.

tenisz Oszaka Naomi Jack Sock Hopman-kupa

Tenisz: amerikai sikerrel rajtolt a Hopman-kupa Perthben

2017-12-30 11:00:25

Az Egyesült Államok csapatának sikerével kezdődött – csakúgy, mint egy évvel ezelőtt – a Hopman-kupa, a teniszezők Perthben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnoksága.

Jack Sock Hopman-kupa Coco Vandeweghe Anasztaszija Pavljucsenkova

ATP-vb: Dimitrov is fordított, készülhet a döntőre

2017-11-18 22:27:37

A bolgár Grigor Dimitrov szetthátrányból fordítva 4:6, 6:0, 6:3-ra legyőzte az amerikai Jack Sockot a londoni ATP-teniszvilágbajnokság elődöntőjében, így készülhet a belga David Goffin elleni fináléra, melyet vasárnap 19 órától rendeznek meg.

tenisz Jack Sock Grigor Dimitrov ATP-vb

ATP-vb: hoppá, Federer szettelőnyről bukott az elődöntőben!

2017-11-18 17:08:13

Bombameglepetés! David Goffin szetthátrányból fordítva legyőzte a korábbi világelső Roger Federert a londoni ATP-világbajnokság elődöntőjében. A belga teniszező a Jack Sockot szintén szetthátrányból legyőző Grigor Dimitrovval találkozik a vasárnap 19 órakor kezdődő fináléban.

tenisz Roger Federer Jack Sock Grigor Dimitrov David Goffin ATP-vb

ATP-vb: Federer hibátlan maradt, Jack Sock a másik elődöntős!

2017-11-16 17:55:21

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában legyőzte Marin Cilicet a férfi teniszezők londoni világbajnokságán. A nap másik meccsén Jack Sock szintén döntő felvonásban nyert Alexander Zverev ellen, így bejutott az elődöntőbe, ahol Grigor Dimitrov lesz az ellenfele.