Találatok a Henrik Lundqvist címkére

Találatok száma: 13

NHL: Henrik Lundqvistra nyílt szívműtét vár

2020-12-28 19:01:32

Nyílt szívműtét vár Henrik Lundqvistra, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Washington Capitals kapusára.

jégkorong NHL Henrik Lundqvist

NHL: Lundqvist szívproblémái miatt nem játszhat az új idényben

2020-12-17 20:59:41

Szívproblémái miatt nem léphet jégre a következő szezonban Henrik Lundqvist, akit két hónappal ezelőtt szerződtetett az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Washington Capitals.

NHL Henrik Lundqvist

NHL: Lundqvist előrébb lépett a kapusrangsorban

2019-01-20 08:35:42

Megszerezte pályafutása 446. NHL-győzelmét Henrik Lundqvist, ezzel a New York Rangers svéd jégkorongkapusa poszttársai örökrangsorában feljött a hatodik helyre.

jégkorong New York Rangers NHL Henrik Lundqvist

Jégkorong-vb: összeállnak a svéd Lundqvist ikrek

2017-05-12 10:20:35

Csatlakozik a jégkorong-világbajnokságon szereplő svéd válogatott keretéhez Henrik Lundqvist, az észak-amerikai profiliga (NHL) egyik legjobb kapusa.

svéd jégkorong-válogatott jégkorong-vb jégkorong NHL Joel Lundqvist Henrik Lundqvist

NHL: két kapus is remekelt, kikapott a nyugati éllovas

2016-11-02 09:09:10

A Toronto Maple Leafs hosszabbításban legyőzte a Nyugati főcsoport éllovasát, az Edmonton Oilerst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

jégkorong Toronto Maple Leafs New York Rangers NHL Henrik Lundqvist Edmonton Oilers

NHL: Rangers-vereség Pittsburghben – vezéráldozattal

2016-04-14 08:04:38

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásának első fordulójában a New York Rangers 5–2-es vereséget szenvedett a Pittsburgh Penguins otthonában. A vendégek kapusa, Henrik Lundqvist megsérült, játéka így kérdésessé vált a következő mérkőzésen.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Pittsburgh Penguins New York Rangers Henrik Lundqvist Detroit Red Wings

NHL: Lundqvist lenullázta Pittsburghben a Penguinst

2016-02-11 06:56:02

A New York Rangers 3–0-ra győzött a Pittsburgh Penguins otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Pittsburgh Penguins New York Rangers NHL Henrik Lundqvist

NHL: a torkon lőtt kapus 23 meccs után visszatérhet

2015-03-24 18:56:50

A tervek szerint hétvégén tér vissza Henrik Lundqvist, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) listavezető New York Rangers kapusa, akit február 2-án talált torkon a korong.

NHL: Lundqvist tett róla, hogy ne legyen gond a karácsonyi menü

2014-12-24 07:34:11

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) legutóbbi játéknapján a New York Rangers a kapus Henrik Lundqvist remeklésének is köszönhetően 4–2-re legyőzte hazai pályán a Washington Capitalst.

Washington Capitals New York Rangers NHL Henrik Lundqvist

NHL: őrült, 9 gólos második harmad a nyugati rangadón

2014-03-15 05:58:32

Őrült második harmadot játszott egymással a Colorado és az Anaheim az NHL nyugati rangadóján: a 20 percnek 1–0-s hazai vezetéssel kezdtek neki a felek, az utolsó szünetre 4–6 volt az állás. Ez a végéig nem is változott, a Ducks elhozta a pontokat Denverből. A Winnipegben nyerő New York Rangesben Henrik Lundqvist kapus a 301. győzelmét aratta, ezzel beállította Mike Richter klubcsúcsát.

New York Rangers NHL Henrik Lundqvist Colorado Avalanche Anaheim Ducks

Szocsi 2014: Selänne az MVP, két kapus is díjazott

2014-02-24 08:42:51

A címvédő Kanada sikerével ért véget a szocsi olimpia férfi jégkorongtornája, és – a szokásoknak megfelelően – a döntő napján díjazták a viadal legjobb játékosait. A szakírók az ötkarikás torna legértékesebb játékosának a finn válogatott veterán csapatkapitányát, Teemu Selännét látták, aki amellett, hogy bronzéremig vezette az északiakat, a hokitörténet legidősebb gólszerzője is lett Szocsiban.

téli olimpia jégkorong Teemu Selänne Szocsi 2014 Henrik Lundqvist Carey Price

Amikor az 50 védett lövés is kevés

2010-03-05 07:51:58

Hiába védett 50 lövést is Henrik Lundqvist, a New York Rangers vereséget szenvedett az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 132. játéknapján.

Henrik Lundqvist NHL jégkorong

NHL: Henrik Lundqvist mesés szerződést kötött a Rangersszel

2008-02-15 23:11:48

Új szerződést kötött az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokságban szereplő New York Rangers együttesével Henrik Lundqivst, a svéd kapus.