Találatok a Gazsó Alida Dóra címkére

Találatok száma: 5

Ezüstvasárnap a rövidebb távokon: négy második hely a kajak-kenu vb záró napján

2021-09-19 08:24:44

Egy arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi 200 és 500 méteres döntőiben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Takács Kincső Opavszky Laura Nagy Bianka Kárász Anna

Kajak-kenu Eb: aranyérmes a Kozák, Bodonyi duó, Gazsó és Kopasz is

2021-06-05 11:51:10

Csak úgy záporoznak a magyar aranyérmek a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság szombati versenynapján. Előbb Gazsó Alida Dóra lett első kajak egyes 1000 méteren, majd Kopasz Bálint ért célba elsőként kajak egyes 1000 méteren, ezt követően a Kozák Danuta, Bodonyi Dóra kettősnél nem akadt gyorsabb 500 méteren. Lucz Dóra 200 méteren ezüst-, a Balla Virág, Takács Kincső kenus duó 500 méteren bronzérmet szerzett.

kajak-kenu Takács Kincső Kozák Danuta Kopasz Bálint Gazsó Alida Dóra Bodonyi Dóra

Kajak-kenu vb: Ez volt az egyetlen jó pályánk, de ez tökéletes volt! – Csipes Tamara

2019-08-25 14:37:28

Magabiztos versenyzéssel lett világbajnok a Gazsó Alida Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika, Bodonyi Dóra alkotta női kajaknégyes a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. A döntő után boldogan beszéltek arról, hogy tökéletes pályát mentek, s annyira jó volt, hogy legszívesebben megismételnék.

női kajaknégyes kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb aranyérem Szeged 2019 Medveczky Erika

Kajak-kenu: Kozák Danuta címvédőként bizonyítana Szegeden

2019-08-19 13:39:55

Hullámzó szezon végén, a legfontosabb versenyen, a szegedi világbajnokságon juthat a csúcsra a Kárász Anna, Kozák Danuta kajak páros – az ötszörös olimpiai bajnok Kozák K–1 500 méteren is szeretne visszavágni az Európai Játékok ezüstjéért.