Találatok a Ficza Ferenc címkére

Találatok száma: 25

WTCR: négy magyar mellett Maldonado is rajthoz áll?

2018-02-04 12:20:04

Bár a túraautó-vb-t váltó WTCR sorozat nevezési határideje a héten lejárt, és a szervezők közölték, hogy mind a 26 állandó hely elkelt, még nem sok minden derült ki a rajtlistáról. Ám a portugál WTCR Portugal szaklap feltett egy 26 nevet tartalmazó listát a közösségi oldalaira, amelyet később – állítása szerint a pilóták kérésére – törölt. Ebből az derült ki, hogy négy magyar pilóta, Michelisz Norbert mellett Tassi Attila, Ficza Ferenc és Nagy Dániel indul a versenyeken, utóbbi kettő a Zengő-csapat SEAT-jaival.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Pastor Maldonado Nagy Dániel Michelisz Norbert

Túraautó: Michelisz csapata már nyert egy futamot Bahreinben

2017-04-15 16:14:55

A Michelisz Norbert túraautó-csapatában versenyző olasz Roberto Colciago nyerte meg az F1-es Bahreini Nagydíj betétprogramjában szereplő TCR nemzetközi sorozat szombati futamát.

túraautó Tassi Attila TCR Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz-dráma Katarban, a kavicságyban végezte

2016-11-25 13:22:37

Michelisz Norbert az 5., Ficza Ferenc a 16., Nagy Dániel pedig a 17. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) katari futamának időmérő edzésén.

túraautó-vb túraautó WTCC Nagy Dániel Michelisz Norbert Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz a 2., két Zengő-pilóta is a top 10-ben

2016-11-24 21:30:46

Michelisz Norbert a 2., Nagy Dániel a 7., Ficza Ferenc a 9. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) katari futamának szabadedzésén.

WTCC: Michelisz Norbert futamgyőztes Japánban!

2016-09-04 08:05:24

Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) japán versenyhétvégéjén, Motegiben a Honda gyári versenyzőjeként az első, fordított rajtrácsos futamon az első helyről rajtolva – miután az időmérőn a 10. időt autózta – megszerezte az első futamgyőzelmét a gyári Hondával. A második futamon a 8. helyen végzett a magyar pilóta.

WTCC Nagy Dániel Motegi Michelisz Norbert Honda Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz az első sorból indulhat Argentínában

2016-08-06 21:30:28

Michelisz Norbert a 2. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) Argentin Nagydíjának időmérő edzésén. A pole pozíciót az argentin José-María López szerezte meg.

túraautó-vb Nagy Dániel Michelisz Norbert Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz a 3. helyen végzett az időmérőn

2016-06-25 17:13:38

Michelisz Norbert a 3. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) Portugál Nagydíjának időmérő edzésén, a hazai Tiago Monteiro (Honda) és a francia Yvan Muller (Citroën) került elé Vila Realban.

túraautó-vb Tiago Monteiro Nagy Dániel Michelisz Norbert Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz Norbert kezdett a leggyorsabban Vila Realban

2016-06-24 16:07:40

Michelisz Norbert kezdett legjobban a túraautó-világbajnokság (WTCC) Portugália Nagydíjának versenyhétvégéjén.

WTCC Michelisz Norbert Ficza Ferenc

WTCC: Lada-öröm; Michelisz dobogóra állhatott Moszkvában

2016-06-12 13:41:24

Michelisz Norbert a harmadik helyen zárt a túraautó-világbajnokság (WTCC) moszkvai állomásának második futamán, az első versenyt tizedikként fejezte be. A hétvége nagy sikert hozott a hazai pályán versenyző Ladának, Nicky Catsburg és Gabriele Tarquini mindkétszer kisajátította az első két pozíciót.

túraautó-vb WTCC Michelisz Norbert Lada Honda Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz kétszer dobogós a legendás Nürburgringen

2016-05-28 12:38:03

Michelisz Norbert a hatodik helyről indulva a harmadik helyen ért célba a túraautó-világbajnokság első nürburgringi versenyén. A második futamot a második helyen kezdte, és meg is tartotta pozícióját a 25 kilométeres pályán.

túraautó-vb WTCC Nürburgring Michelisz Norbert Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz 6. hellyel nyitott a 25 kilométeres pályán

2016-05-26 13:18:37

Michelisz Norbert a 6., Ficza Ferenc a 16. lett a túraautó-vb hét végi németországi versenyhétvégéjének csütörtöki tesztjén, amelyen Yvan Muller volt a leggyorsabb a másik gyári citroënes, José María López előtt.

túraautó-vb WTCC Michelisz Norbert Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz az utolsó helyről feljött, majd kitört a kereke

2016-04-24 17:58:40

Michelisz Norbert az utolsó helyről rajtolva a 6.-ra jött fel a túraautó-vb hungaroringi állomásának második, esős  futamán, de az utolsó körben kitört a bal hátsó kereke, és visszaesett a 10. pozícióba. A versenyt a vb-éllovas José María López nyerte meg, Ficza Ferenc a 14. lett.

Most az első helyett az utolsó kör lett Michelisz végzete

2016-04-24 16:44:39

túraautó-vb WTCC Michelisz Norbert Hungaroring Honda Ficza Ferenc

WTCC: Michelisz autója elfüstölt, Ficza pontokat szerzett

2016-04-24 14:56:27

Michelisz Norbert Hondája már a felvezető körben elfüstölt a túraautó-világbajnokság magyarországi állomásának első futamán, így a gyári Honda magyar versenyzője nélkül tartották meg az esős futamot. A Zengő Motorsport Hondájával versenyző Ficza Ferenc a gyári Hondákat és a gyári Citroëneket megelőzve 9. lett, megszerezte első vb-pontjait. A versenyt Mehdi Bennani nyerte meg.

Michelisz elrajtolni sem tudott, Ficza pontokat szerzett

2016-04-24 13:24:11

Michelisz Norbert Hondája már a felvezető körben elfüstölt a túraautó-világbajnokság magyarországi állomásának első futamán, így a gyári Honda magyar versenyzője nélkül tartották meg az esős futamot. A Zengő Motorsport Hondájával versenyző Ficza Ferenc a gyári Hondákat és a gyári Citroëneket megelőzve 9. lett és megszerezte első vb-pontjait. A versenyt Mehdi Bennani nyerte meg.

WTCC: Michelisz Hondája még gyors, de csak az 5. helyre jó

2016-04-23 13:47:33

A gyári Honda-csapat pilótái közül még mindig Michelisz Norbert a leggyorsabb a túraautó-vb (WTCC) magyarországi állomásán, az első szabadedzésén még harmadik magyar pilóta azonban kora délután, a második szabadedzésen már csak az ötödik időt autózta. A riválisok közben újabb pályarekordot futottak.

WTCC: Micheliszé a leggyorsabb Honda Mogyoródon

2016-04-23 12:25:53

Michelisz Norbert a harmadik legjobb időt érte el a túraautó-vb (WTCC) magyarországi állomásának első szabadedzésén. A gyári Hondával versenyző csapattársai mögötte végeztek.

WTCC: eddig nincs gyorsabb Michelisznél Mogyoródon

2016-04-22 13:15:59

Michelisz Norbert zárta az élen a túraautó-vb magyarországi állomásának pénteki tesztjét a Hungaroringen. A gyári Hondával száguldó magyar versenyző mögött két csapattársa, Robb Huff és Tiago Monteiro zárta a 30 perces gyakorlást.

WTCC: Michelisz nem tartja magát esélyesnek

2016-04-21 15:15:17

A gyári Hondával versenyző Michelisz Norbert nem tartja esélyesnek magát a túraautó-világbajnokság (WTCC) mogyoródi hétvégéje előtt.

túraautó-vb Zengő Motorsport WTCC Michelisz Norbert Hungaroring Ficza Ferenc

WTCC: Vért izzadunk, hogy az első tízbe kerüljünk – Michelisz

2016-04-20 13:54:20

A túraautó-vb hét végi hungaroringi versenyhétvégéjére 80-ról 10 kilogrammra csökken a Honda és a Citroën plusztömege közötti különbség, ami miatt Michelisz Norbert szerint már az is bravúr lesz tőle, ha a legjobb tízbe bekerül a szombati időmérő edzésen.