Találatok a férfi kosár NB I címkére

Találatok száma: 25

Férfi kosár NB I: a Falco sikere Zalaegerszegen

2021-10-24 19:26:59

A Falco hosszabbítás után 96–95-re győzött a ZTE vendégeként a férfi kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A Szolnok és a Pécs is idegenben nyert.

kosárlabda NB I kosárlabda férfi kosár NB I

Férfi kosár NB I: nyert a Falco; parádés fordítást mutatott be a Körmend

2021-10-16 18:58:49

A Falco KC Szombathely 85–70-re nyert a Kaposvári KK ellen, a Nyíregyháza idegenben győzött 90–82-re a Sopron KC ellen, míg az Egis Körmend 89–76-ra múlta felül a DEAC-ot a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosár NB I Zalakerámia ZTE KK Sopron Nyíregyháza Kaposvári KK Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: a Falco simán legyűrte a Nyíregyházát

2021-10-13 19:13:24

A listavezető Falco KC Szombathely 109–79-re legyőzte az újonc Hübner Nyíregyháza BS-t a férfi kosárlabda NB I 13. fordulójából szerda estére előrehozott mérkőzésen.

kosárlabda férfi kosár NB I Nyíregyháza kosárlabda Falco

Férfi kosár NB I: 25 pont hátrányból nyert a PVSK az Alba ellen

2021-10-10 20:56:04

A második félidőben nyújtott kiváló teljesítményének köszönhetően négy ponttal, 103–99-re legyőzte az Alba Fehérvárt a PVSK a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén.

férfi kosár NB I

Férfi kosár NB I: simán nyert a DEAC az Alba Fehérvár ellen

2021-10-01 19:30:15

A DEAC 88–73-ra legyőzte az Alba Fehérvárt a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosár NB I DEAC Alba Fehérvár

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I, 2021–2022

2021-09-14 11:30:08

A férfi kosárlabda NB I 2021–2022-es idényének programja, eredményei.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I

Férfi kosár NB I: az állandóság jegyében készül a Szolnok

2021-08-19 00:19:27

Az ezüstérmes Tisza-parti kosárlabdacsapathoz csupán egy meghatározó kosaras érkezett, ám ő tényleg új színt vihet a játékba.

férfi kosár NB I Szolnoki Olajbányász Gasper Potocnik

Férfi kosár NB I: véglegesítette edzője szerződését az Egis Körmend

2021-06-03 09:44:06

Hivatalos oldalán jelentette be az Egis Körmend férfi kosárlabdacsapata, hogy egy plusz egy éves szerződést írt alá Antonisz Konsztantinidesszel. A ciprusi tréner még márciusban vette át az együttes irányítását, amellyel aztán a rájátszás első körében búcsúzott.

Egis Körmend Antonisz Konsztantinidesz Férfi kosár NB I

Férfi kosár NB I: fejelés miatt állították ki a szolnokiak egyik legjobbját – videó

2021-05-19 10:00:45

Mint ismert, a Falco KC visszavágott a Szolnoki Olajbányásznak, hazai pályán 99–73-as diadalt aratott a férfi kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így összesítésben 1–1 az állás. A Szombathely fölényes győzelme annak is volt köszönhető, hogy az Olaj talán legfontosabb játékosa, Marjan Cakarun fejével lekoccolta a Falco csapatkapitányának, Váradi Benedeknek a homlokát, ami kiállítást ért. A horvát center így igen nehéz helyzetbe hozta együttesét, mivel a pénteki találkozón sem léphet parkettre.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: a Falco egyenlített, 1–1-re áll a döntő

2021-05-18 21:47:51

Az első meccsen elszenvedett szoros (80–77) vereséget követően a Falco KC Szombathely visszavágott a Szolnoki Olajbányásznak, és hazai pályán 99–73-as diadalt aratott az NB I döntőjének kedd esti mérkőzésén.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj KK Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: a DEAC jutott utolsóként a negyeddöntőbe

2021-04-28 17:25:02

A legjobb négy közé jutott a DEAC a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a negyeddöntős párharc ötödik, egyben utolsó mérkőzésén 88–85-re legyőzte az Alba Fehérvárt. A bennmaradásért zajló rájátszásában a Kecskemét az OSE Lionst, a PVSK a ZTE-t, a Jászberény pedig a Kaposvárt győzte le.

férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK PVSK OSE Lions Kaposvár kosárlabda Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: beázott a paksi csarnok, félbeszakadt a meccs

2021-04-20 20:16:49

A férfi koráslabda NB I rájátszásának negyeddöntőjében magabiztosan győzött a Falco, a Sopron és az Alba Fehérvár is, miközben Pakson félbeszakadt a Szeged elleni meccs az első negyed után, mert a vihar miatt beázott a sportcsarnok. Este nyolctól folytatódott a mérkőzés.

Férfi kosár NB I: szoros kecskeméti siker az alsóházban

2021-04-10 18:28:52

A vendéglátó Kecskemét egy ponttal legyőzte a Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I alsóházában. A nagyszünetben még hétpontos hátrányban lévő hazaiak a harmadik játékrészben egyenlítettek, a záró negyedben pedig maguk javára fordították a 9-14. helyért vívott mérkőzést – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

kosárlabda férfi kosár NB I

Férfi kosár NB I: a Falco kikapott a DEAC otthonában

2021-03-06 19:41:06

A Falco Szombathely 98–89-re kikapott az idény meglepetéscsapatának számító Debreceni EAC otthonában a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. Az Atomerőmű az Alba Fehérvárt, a Szedeák négyszeri hosszabbítás után a Kecskemétet verte meg. A Jászberény edzője, Patai Benjamin felajánlotta a lemondását az OSE Lions elleni vereség után.

Férfi kosár NB I: a Szolnok simán verte a Fehérvárt, a Szombathely kikapott

2021-03-03 19:59:28

A férfi kosárlabda NB I-ben a listavezető Szolnoki Olajnak nem jelentett gondot az Alba Fehérvár, míg az üldöző Szombathely nagy meglepetésre alulmaradt az Atomerőmű SE Pakssal szemben. A Sopron és az OSE Lions meccse szorosan alakult,  végül hosszabbítás után örülhettek a hazaiak.

kosárlabda férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szombathely Szolnoki Olaj Soproni KC

Férfi kosár NB I: Govens 36 ponttal vezette sikerre a szegedieket

2021-02-03 19:15:04

A férfi kosárlabda NB I szerdai, a korábbról elhalasztott mérkőzések pótlására szolgáló játéknapján a Szeged 4 ponttal győzött a Kecskemét vendégeként – a csapat vezére a 36 pontig jutó Govens Darrin volt.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Darrin Govens

Férfi kosár NB I: magabiztos Falco-siker a Jászberény ellen

2021-01-28 19:32:08

Az eddig lejátszott mérkőzéseken a legjobb győzelmi mutatójú Falco 114–88-as győzelmet aratott a sereghajtó Jászberény felett a férfi kosárlabda NB I csütörtöki mérkőzésén.

kosárlabda kosár férfi kosár NB I Jászberényi KSE Falco KC Szombathely

Kosár NB I: nem lesz középszakasz, a kupákat viszont megrendezik

2021-01-27 11:09:35

A férfi kosárlabda-bajnokságban nem lesz középszakasz, a Magyar Kupát ugyanakkor a férfi és a női csapatok számára is megrendezik – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

női kosár MK magyar kosárlabda kosárlabda férfi kosár NB I férfi kosár MK

Férfi kosár NB I: a harmadik negyed volt a kulcs a Falco szegedi sikerében

2021-01-10 21:00:13

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely idegenben, nyögvenyelős első félidő után megverte az éllovas Naturtex-SZTE-Szedeákot a férfi kosárlabda NB I-ben.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I Naturtex-SZTE-Szedeák Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: visszavágott a ZTE, kikapott az Olaj

2021-01-09 19:14:55

Az Atomerőmű három ponttal alulmaradt Kecskeméten a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. A Fehérvár a húsz pontot dobó Stacy Davis vezérletével simán legyőzte vendégét, az Oroszlányt.