Találatok a Danka Kovinics címkére

Találatok száma: 7

Tenisz: búcsúzott Stollár Fannyék párosa Portorozban

2021-09-17 16:55:26

Stollár Fanny és Anna Danyilina párosa két játszmában kikapott pénteken a 235 ezer dollár (71.7 millió forint) összdíjazású portorozi kemény pályás női tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Stollár Fanny Portoroz Danka Kovinics A

Tenisz: montenegrói siker a fehérvári tornán

2019-10-27 21:42:52

A harmadik helyen kiemelt montenegrói Danka Kovinics nyerte a döntőt a 100 ezer dollár (29.6 millió forint) összdíjazású székesfehérvári ITF női tenisztornán.

tenisz Irina Begu Danka Kovinics

Tenisz: a 3. és a 4. kiemelt játssza a fehérvári döntőt

2019-10-26 14:01:10

A harmadik helyen kiemelt Danka Kovinics és a negyedikként rangsorolt Irina Begu jutott döntőbe a 100 ezer dollár (29.6 millió forint) összdíjazású székesfehérvári ITF női tenisztornán.

Tenisz: Stollár a főtábla kapujában torpant meg

2018-04-30 17:19:59

Stollár Fanny veszített a 250 ezer dollár (66.2 millió forint) összdíjazású rabati salakpályás női tenisztorna selejtezőjének harmadik fordulójában, így nem jutott a főtáblára.

WTA Rabat Stollár Fanny Danka Kovinics

Tenisz: sérülés miatt két játékos is feladta meccsét Miamiban

2017-03-22 09:29:39

A világranglistán 41. Leszja Curenko sérülés miatt feladta első fordulós mérkőzését a miami kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Leszja Curenko Danka Kovinics

Tenisz: Babos Tímea alig több mint egy órát töltött a pályán

2016-10-02 07:59:52

Babos Tímea két játszmában (6:1, 6:2) legyőzte a montenegrói Danka Kovinicset a pekingi kemény pályás tenisztorna első fordulójában. A magyar játékos a legjobb 32 között a brit színekben induló Konta Johannával csap össze.

tenisz Danka Kovinics Babos Tímea

Tenisz: Büyükakcay hazai pályán ért révbe, 26 évesen

2016-04-24 18:03:50

Cagla Büyükakcay a lakóhelyén, Isztambulban szerezte meg első WTA-tornagyőzelmét. A 26 éves török teniszező 3:6, 6:2, 6:3-re nyert a döntőben Danka Kovinics ellen.