Találatok a Budapest GP címkére

Találatok száma: 7

Vívás: 60 magyar sportoló és edző került karanténba

2020-03-21 09:56:40

Mint beszámoltunk róla, három dél-koreai, majd három kínai vívónál is kimutatták az új koronavírust azon sportolók közül, akik a március 6. és 8. között megrendezett budapesti női és férfi párbajtőr Grand Prix-n szerepeltek. A versenyen résztvevő 45 magyar vívó, valamint edzőik önkéntes karanténba kerültek – írja a Blikk.

vívás párbajtőr Budapest GP

Cselgáncs: Csernoviczki Éva aranyérmes a Budapest GP-n

2014-06-21 18:25:51

Az olimpiai harmadik, kétszeres Európa-bajnok Csernoviczki Éva aranyérmet nyert szombaton a Papp László Arénában zajló olimpiai kvalifikációs Budapest Grand Prix-n.

cselgáncs Csernoviczki Éva Budapest GP

Cselgáncs: Karakas Hedvig bronzérmes a Budapest GP-n

2014-06-21 18:00:51

Karakas Hedvig bronzérmet nyert szombaton a Papp László Arénában zajló olimpiai kvalifikációs cselgáncs Budapest Grand Prix-n.

cselgáncs Karakas Hedvig Budapest GP

Tenisz: Szávay legyőzője már az elődöntőben a Budapest GP-n

2008-07-18 04:00:21

A Szávay Ágnest simán legyőző szlovén Andreja Klepac bejutott a budapesti WTA-torna elődöntőjébe, miután két szettben legyőzte a cseh Kvitovát.

Budapest GP wta

Tenisz: Olaru és Henke legyőzte Nagy Kyráékat a Budapest GP-n

Bejutott a Budapesten zajló, 175 ezer dollár összdíjazású WTA-torna páros versenyének döntőjébe Vanessa Henke és Ioana Olaru, miután sima két játszmában legyőzték Nagy Kyra és Veronika Kapsaj duóját.

Budapest GP Nagy Kyra wta

Tenisz: Marosi Katalin bejutott a Budapest GP negyeddöntőjébe

2008-07-17 04:00:23

Marosi Katalin meglepetésre legyőzte a harmadik helyen kiemelt bolgár Cvetana Pironkovát a Római Teniszakadémián zajló 175 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán, így bejutott a negyeddöntőbe.