Találatok a Borna Coric címkére

Találatok száma: 44

Tenisz: Rubljov nyerte a szentpétervári 500-as tornát

2020-10-18 18:42:16

A hazai pályán szereplő, 3. kiemelt orosz Andrej Rubljov nyerte meg az 1.4 millió dollár (420 millió forint) összdíjazású szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két szoros játszmában legyőzte a hetedik kiemelt horvát Borna Coricot. A kölni ATP 250-es viadalon az első helyen kiemelt német Alexander Zverev nyert a kanadai Félix Auger-Aliassime ellen.

tenisz Borna Coric Andrej Rubljov ATP Szentpétervár

Tenisz: orosz–horvát döntő lesz Szentpéterváron

2020-10-17 18:21:44

A hazai pályán szereplő Andrej Rubljov és a horvát Borna Coric vívja a döntőt a szentpétervári férfi tenisztornán.

Borna Coric Andrej Rubljov ATP Szentpétervár

US Open: elsőként Alexander Zverev jutott a férfiaknál elődöntőbe

2020-09-08 23:21:48

A New Yorkban zajló US Open férfi egyesének negyeddöntőjében az 5. kiemelt német, Alexander Zverev közel három és fél órás mérkőzésen búcsúztatta a 27. kiemelt horvát, Borna Coricot.

US Open 2020 US Open Borna Coric Alexander Zverev

US Open: hihetetlen – Cicipasz hat meccslabdáról veszített

2020-09-05 08:21:12

Az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) pénteki játéknapja nagy meglepetéssel zárult, ugyanis a férfiaknál búcsúzott a 4. helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz, aki a horvát Borna Corictól kapott ki öt játszmában.

tenisz US Open Sztefanosz Cicipasz Novak Djokovics Borna Coric

Tenisz: Dimitrov után Coric koronavírustesztje is pozitív lett

2020-06-22 10:52:40

Grigor Dimitrov után a meghívásos Adria Tour teniszversenyen szintén szereplő horvát Borna Coric koronavírustesztje is pozitív eredményt hozott.

koronavírus Borna Coric Adria Tour tenisz

Tenisz: Coric és Raonic is a nyolcaddöntőben búcsúzott

2020-02-13 06:40:41

A negyedik helyen kiemelt horvát Borna Coric két játszmában kikapott a brazil Thiago Monteirótól a Buenos Airesben zajló tenisztornán.

tenisz Milos Raonic Borna Coric

Tenisz: Djokovics visszatért, Thiem nyert, Murray kiemeltet vert meg

2019-10-01 10:58:29

A világelső Novak Djokovics győzelemmel tért vissza egy hónapos kihagyás után a Tokióban zajló, kemény pályás férfi tenisztornán.

Oszaka Naomi Novak Djokovics Dominic Thiem Borna Coric Ashleigh Barty Angelique Kerber

Tenisz: megvan Medvegyev idei harmadik tornagyőzelme

2019-09-22 19:18:42

A US Open-döntős Danyiil Medvegyev két sima játszmában, 6:3, 6:1-re legyőzte a Fucsovics Mártonon is túljutó horvát Borna Coricot a szentpétervári kemény pályás teniszverseny vasárnapi döntőjében, ezzel megszerezte idei harmadik, pályafutása hatodik tornagyőzelmét az ATP Touron. A metzi viadalt hazai közönség előtt Jo-Wilfried Tsonga nyerte meg, immár negyedik alkalommal.

Jo-Wilfried Tsonga Borna Coric tenisz Danyiil Medvegyev Aljaz Bedene

Tenisz: Fucsovics sérülés miatt feladta a Coric elleni meccset

2019-09-19 14:11:50

A Szentpéterváron zajló, 1.2 millió dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna 2. fordulójában a világranglista 66. helyén álló Fucsovics Márton ugyan sokáig remekül játszott a rangsor 15. helyén álló horvát Borna Coric ellen, a döntő szettben azonban 3:0-s hátrányánál sérülés miatt feladta a mérkőzést.

tenisz Fucsovics Márton Borna Coric ATP Szentpétervár

Tenisz: kiesett Coric Umagban és a bastadi 3. kiemelt is

2019-07-18 22:21:41

A második helyen kiemelt horvát Borna Coric a nyolcaddöntőben búcsúzott az umagi salakpályás férfi tenisztornán. A világranglista 14. helyezettje csütörtök este egy és háromnegyed óra alatt, három szettben kapott ki az olasz Salvatore Carusótól (125.).

tenisz Pablo Cuevas Borna Coric

Wimbledon: a 14. kiemelt Borna Coric visszalépett

2019-06-29 16:39:06

A 14. helyen kiemelt Borna Coric sérülés miatt visszalépett a hétfőn rajtoló wimbledoni teniszbajnokságtól.

Wimbledon 2019 Wimbledon Borna Coric

Tenisz: Coric közel háromórás meccset nyert meg

2019-06-19 22:13:54

A horvát Borna Coric közel háromórás mérkőzésen győzte le a portugál Joao Sousát szerdán a 2.2 millió euró (709 millió forint) összdíjazású hallei füves pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében. A negyedik helyen kiemelt játékos két szettet is rövidítésben nyert meg a mindössze három bréket hozó összecsapáson.

tenisz Stan Wawrinka Milos Raonic Karolina Plisková Borna Coric

Tenisz: az első után a második kiemelt is elköszönt Budapesttől

2019-04-26 13:52:15

A második helyen kiemelt Borna Coric meglepetésre kiesett a negyeddöntőben az 586 140 euró (184.6 millió forint) összdíjazású budapesti férfi salakpályás tenisztornán.

Filip Krajinovics Budapest Open Borna Coric

Tenisz: szettelőnyről esett ki Cilic, az első kiemelt Budapesten

2019-04-25 16:42:50

Nagy meglepetésre búcsúzott az 586 140 euró (184.6 millió forint) összdíjazású budapesti férfi salakpályás tenisztorna első kiemeltje, a világranglista 11. helyén álló horvát Marin Cilic, miután a viadal nyolcaddöntőjében játszmaelőnyről kikapott a 73. helyen rangsorolt uruguayi Pablo Cuevastól egy több mint három óra hosszú mérkőzésen.

tenisz budapesti tenisztorna Borna Coric ATP Budapest

Tenisz: Federer lesöpörte Coricot, Cicipasszal döntőzik

2019-03-01 19:03:38

A 100. ATP-tornagyőzelmére hajtó Roger Federer két sima játszmában (6:2, 6:2) legyőzte a horvát Borna Coricot a dubai kemény pályás verseny pénteki elődöntőjében, ezzel bejutott a szombati fináléba, amelyben az őt az Australian Open negyedik fordulójában kiejtő Sztefanosz Cicipasszal csap össze.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Roger Federer Gaël Monfils Borna Coric

Tenisz: Coric 1:6-tal kezdett, de kiküzdötte a továbbjutást

2019-02-27 17:47:47

A Dubaiban zajló férfi tenisztorna 2. fordulójában Roger Federer döntő szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdascót, így a korábbi világelső svájci klasszis lesz Fucsovics Márton ellenfele a csütörtök délutáni negyeddöntőben.

tenisz Tomás Berdych Roger Federer Jan-Lennard Struff Fucsovics Márton Borna Coric

Tenisz: Coric és Verdasco is búcsúzott Marseille-ben

2019-02-21 23:15:03

A második helyen kiemelt Borna Coric a nyolcaddöntőben búcsúzott csütörtökön a 744 ezer euró (236,2 millió forint) összdíjazású marseille-i kemény pályás férfi tenisztornán. A horvát játékost a hazai közönség előtt szereplő, szabadkártyás Ugo Humbert győzte le két sima játszmában. Szintén vereséget szenvedett, így kiesett az ötödik kiemelt Fernando Verdasco is, aki a német Matthias Bachingertől szenvedett két sima szettben vereséget.

tenisz Fernando Verdasco Borna Coric ATP Marseille

Aus. Open: Nem tudtam rápörögni a meccsre – Fucsovics

2019-01-17 08:22:08

Fucsovics Márton szerint nehéz megmagyarázni, miért nem tudott kellően felpörögni a Borna Coric elleni összecsapásra, de megtanulta kezelni az ilyen helyzeteket, és már a következő feladatára koncentrál.

Fucsovics Márton Borna Coric Australian Open

Aus. Open: Fucsovics három játszmában búcsúzott a férfi egyestől

2019-01-17 07:00:41

A Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének második fordulójában Fucsovics Márton három szettben kikapott a viadal 11. kiemeltjétől, a horvát Borna Corictól. A mérkőzés a tervezettnél bő egy órával később kezdődött és egy órát állt is esőszünet miatt, összesen 136 percig tartott.