Találatok a Billie Jean King címkére

Találatok száma: 8

Tenisz: eldőlt, nem Budapesten lesz a Fed-kupa-döntő

2021-05-04 11:52:03

Nem Budapesten lesz a női tenisz Billie Jean King-kupa (korábbi, ismertebb nevén Fed-kupa) idei döntője – írja keddi hírében a Reuters hírügynökség a Nemzetközi Teniszszövetségtől (ITF) szerzett információra hivatkozva.

Fed-kupa Billie Jean King

Tenisz: újra elhalasztják a budapesti Billie Jean King-kupát

2021-02-18 16:56:02

A koronavírus-járvánnyal kapcsolatos korlátozó intézkedések miatt Budapest idén áprilisban sem rendezheti meg a női teniszezők Billie Jean King-kupáját, amelynek rendezési joga három évig a magyar fővárosé – számolt be róla az MTI.

tenisz Billie Jean King

Tenisz: Lenyűgözte Budapest – exkluzív interjú Billie Jean Kinggel

2020-09-17 22:09:02

A 12-szeres egyéni Grand Slam-győztes Billie Jean King csodálatosan érezte magát februárban fővárosunkban, és egyelőre nem tudja elhinni, hogy róla nevezik el a Fed-kupát.

tenisz Fed-kupa Billie Jean King

Tenisz: Billie Jean Kingről nevezik el a Fed-kupát

2020-09-17 11:15:15

A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) csütörtöki bejelentése szerint a női válogatottaknak kiírt csapatverseny, az 1963 óta létező Fed-kupa a jövőben a 12-szeres egyéni Grand Slam-győztes amerikai csillag, Billie Jean King nevét viseli majd.

ITF Fed-kupa Billie Jean King

Tenisz: A US Open fontos szimbólum a válságban – Billie Jean King

2020-06-18 09:45:40

Billie Jean King, a tenisz legendás alakja örül annak, hogy megrendezik a US Opent, szerinte a torna a koronavírus okozta válságban fontos szimbólum. Így a figyelem középpontjába kerül majd New York városa és a benne lakók ellenálló képessége – írta az amerikaiak 76 éves korábbi klasszisa.

tenisz US Open Billie Jean King

Fed-kupa: Csak 13 voltam, de jobbá akartam tenni a világot – Billie Jean King

2020-02-12 19:34:13

A Fed-kupa sorsolásán részt vett a 39-szeres – egyéniben tizenkétszeres – Grand Slam-győztes Billie Jean King is. A teniszlegenda a sorsolás után interjút adott az NSO Tv-nek, ebben beszélt pályafutása kezdetéről, Serena Williamsről és Babos Tímeáról is.

tenisz Serena Williams Fed-kupa Billie Jean King Babos Tímea

Fed-kupa: a címvédő és Oroszország a mieink döntőbeli ellenfele

2020-02-11 19:05:17

A 39-szeres Grand Slam-torna-győztes Billie Jean King segítségével a Szépművészeti Múzeumban kisorsolták az áprilisi, budapesti Fed-kupa-döntő csoportbeosztását. Az április 14–19. között a Papp László Budapest Sportarénában rendezendő teniszviadalon a magyar válogatott ellenfele az A-csoportban a címvédő Franciaország és Oroszország lesz.

tenisz Papp László Budapest Sportaréna Fed-kupa Billie Jean King

Aus. Open: Becker szerint akár Billie Jean King is nyerhet

2018-01-15 00:41:22

Sztárparádéval nyílt meg hivatalosan is a 2018-as Australian Open: a kétszeres győztes Boris Becker és az 1968-ban győztes Billie Jean King is odavan az év első Grand Slamjéért.