Találatok a Bécs címkére

Találatok száma: 22

Tenisz: megmutatta szerelmét Stollár Fanny, csókolózós képet posztolt

2022-06-06 21:32:14

Egyéniben a WTA-világranglista 348., párosban a 150. helyen álló Stollár Fanny – akit az egyik legszebb magyar sportolónőnek tartanak – megmutatta a párját az Instagram-oldalán. A 23 éves teniszezőről és szerelméről Bécsben készült a fotó. Íme!

tenisz szerelem női tenisz kép fotó Stollár Fanny

Tenisz: Sinner is ott van a négy között Bécsben

2021-10-30 10:41:30

Jannik Sinner jutott utolsóként elődöntőbe pénteken az 1.97 millió euró (721 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

Jannik Sinner Bécs ATP Bécs

Tenisz: Fucsovics legyőzője búcsúzott Bécsben, Zverev 300. győzelmét aratta

2021-10-28 17:56:59

Az első körben, kedden Fucsovics Mártont búcsúztató Cameron Norrie a csütörtöki nyolcaddöntőben kikapott a bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

férfi tenisz Fucsovics Márton Cameron Norrie Bécs ATP Bécs

Tenisz: Djokovics bejutott a nyolcaddöntőbe a bécsi tornán

2020-10-27 18:28:17

A világelső Novak Djokovics bejutott a legjobb 16 közé az 1.55 millió euró (566 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Novak Djokovics Bécs ATP-torna

Labdarúgás: Balaton-felvidék, tengerpart, Bécs – így pihennek a futballisták

2020-07-11 13:27:01

A magyar válogatott labdarúgói és az NB I-ben játszó futballisták közül a rövid nyári szünetben sokan választották a Balaton-felvidéket, Görögországot és Horvátországot a pihenésre, de akadt olyan is, aki Bécsbe kirándult vagy a Dunán töltődött fel a következő idényre.

magyar válogatott labdarúgás Zsótér Donát Varga Roland Ugrai Roland Szolnoki Roland

NFL: csütörtökön Bécsben állítják ki a Lombardi-trófeát

2019-10-30 14:40:47

Csütörtökön Bécsben lesz látható a profi amerikaifutball-liga (NFL) győztesének járó Vince Lombardi-trófea.

kiállítás Super Bowl NFL Bécs

Gyász: meggyilkoltak egy sportfotóst Ausztriában

2019-08-22 22:12:40

Meggyilkoltak egy sportfotóst, az Austria Wien szurkolói csoportjának vezetőjét Ausztriában.

gyilkosság Bécs Austria Wien

F1: elbúcsúztatták Niki Laudát Bécsben – képgaléria

2019-05-29 13:18:23

Szerdán elbúcsúztatták a május 20-án 70 évesen elhunyt Niki Laudát Bécsben. Ahogy azt már korábban tudni lehetett, a versenyzői overallban eltemetett háromszoros F1-világbajnoktól először az osztrák fővárosban található Stephansdomban vehettek búcsút a rajongók, majd zárt körben gyászmisével folytatódott a megemlékezés.

képek kép Toto Wolff Niki Lauda Nico Rosberg Lewis Hamilton

Videó: így ütötték egymást a drukkerek a bécsi derbin

2014-11-10 09:00:32

Mint beszámoltunk róla, szurkolói rendbontás történt a Rapid és az Austria összecsapásán, az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság bécsi derbijén. Nézze meg, hogyan talált egymásra a stadionban a két tábor!

videó szurkolói rendbontás rendbontás osztrák Bundesliga labdarúgás Bécs

Olimpia: a bécsiek többsége nem akar olimpiát 2028-ban

2013-03-12 13:03:04

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A bécsiek döntő többsége nem támogatja, hogy a város pályázzon a 2028-as nyári olimpiára.

olimpia 2028 Bécs 2028-as olimpia

Olimpia: a bécsiek márciusban szavazhatnak a pályázatról

2012-12-14 14:42:44

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Márciusban népszavazáson kérdezik meg a bécsieket arról, hogy pályázzon-e a város a 2028-as nyári olimpia rendezésére.

olimpia 2018 népszavazás Bécs 2018-as olimpia

Olimpia: a bécsiek szavazhatnak, hogy akarnak-e pályázni

2012-12-11 11:48:02

A lakosság szavazatai dönthetnek arról, hogy Bécs pályázik-e a 2024-es vagy 2028-as nyári olimpia megrendezésére.

olimpia 2028 olimpia 2024 olimpia nyári olimpia Bécs

Bécsi gála - bennünket csodált a világ

2011-04-18 07:54:01

Nem is olyan régen annak volt aktualitása, hogy az oranje elleni dupla Eb-selejtező kapcsán – jó pár súlyos vereséget követően – felidéztük az eddigi utolsó hollandverést. Ezúttal a folytatást elevenítjük fel, amikor néhány hónappal a rotterdami 2–1 után a magyar válogatott 1985 áprilisában Ausztria ellen parádézott. Nagy jelentőségű győzelmet arattunk, amelyet nemcsak az emlékezet szépít meg, hanem már a kortársak is el voltak ájulva tőle.

világbajnokság sportnaptár magyar válogatott labdarúgás Mezey György Mexikó

NSO Tv: Bécsben vendégeskedett a magyarokkal felálló Liverpool

2009-07-27 04:00:25

A Rapid Wien alapításának 110. évfordulójának alkalmából rendezett gálamérkőzésen Bécsben lépett pályára a Liverpool. Németh Krisztián kezdett, Gulácsi Péter pedig csereként állt be az angol csapatba, amely 1–0-ra kikapott. A meccs után és a thaiföldi utazás előtt mindkét magyar játékost mikrofonvégre kaptuk!

video NSO_Tv Bécs Németh_Krisztián Gulácsi Péter

Euro 2008: 84 ezren 14,8 tonna szemetet "termeltek" Bécsben

2008-06-16 04:00:11

Több mint nyolcvanezren keresték fel a bécsi szurkolózónát vasárnap, a labdarúgó Európa-bajnokság első ausztriai játéknapján.

Bécs Euro 2008 szurkolói zóna

Novak Djokovics megszerezte idei ötödik tornagyőzelmét Bécsben

2007-10-18 00:00:11

A világranglistán harmadik helyezett szerb Novak Djokovics ötödik tornagyőzelmét aratta a 642 750 euró összdíjazású bécsi fedettpályás férfi tenisztorna döntőjében, miután két játszmában nyert a svájci Stanislas Wawrinka ellen.

Bécs Novak Djokovics ATP Torna

Tenisz, Bécs: Novak Djokovics nehezen verte Chelát

2007-10-19 00:00:11

Az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics ha nehezen is, de nyert a negyeddöntőben a 642 750 euró összdíjazású bécsi fedettpályás férfi tenisztornán.

Bécs Novak Djokovics

Tenisz, Bécs: osztrák búcsúzók, Novak Djokovics sikere

A Bécsben zajló, 642 750 euró összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics (képünkön) biztosan, két játszmában verte cseh riválisát, Tomas Zibet.

férfi egyes Bécs

Tenisz, Bécs: Ljubicic megszenvedett Fish ellen

A harmadik helyen kiemelt horvát Ivan Ljubicic nagy csatában nyert az amerikai Mardy Fish ellen a 642 750 euró összdíjazású bécsi fedettpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Ljubicic Bécs

Tenisz, Bécs: Ferrero csak nehezen jutott a negyeddöntőbe

2007-10-17 00:00:12

A spanyol Juan Carlos Ferrero csak nehezen, három szettben győzte le a francia Kulien Benneteaut, és jutott a bécsi tenisztorna negyeddöntőjébe.