Találatok a Atlético Madrid címkére

Találatok száma: 2952

BL: Nem vagyok híve a kézfogásnak – mondta Simeone a Klopp-pal elmaradt kézfogóról

2021-10-20 08:24:31

Mint ismert, a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. fordulójában, a B-csoportban sokáig emlékezetes mérkőzésen 3–2-re győzött a Liverpool az Atlético Madrid vendégeként kedden. A találkozó után a két tréner mellett a meccs legjobbja, Alisson Becker is értékelt, s megtudhattuk, hogy a lefújás után Diego Simeone miért nem fogott kezet Jürgen Klopp-pal.

videó nyilatkozat labdarúgás edzői nyilatkozatok Liverpool Jürgen Klopp

BL, B-csoport: a Pool az Atlético, a Porto a Milan ellen nyert

2021-10-19 22:50:33

Fordulatokban és gólokban gazdag mérkőzést játszott egymással az Atlético Madrid és a Liverpool a Bajnokok Ligája-csoportkör 3. fordulójában: a spanyolok kétgólos hátrányból egyenlítettek, a végén mégis az emberelőnybe kerülő angol csapat örülhetett. A csoport másik mérkőzésén a Porto 1–0-ra legyőzte a Milant.

Porto Milan Liverpool Bajnokok Ligája Atlético Madrid

Videó: Griezmann fejbe talpalta Firminót – villant is a piros lap

2021-10-19 22:24:09

A Bajnokok Ligája B-csoportjának rangadóján az Atlético Madrid két gólt szerző támadója, Antoine Griezmann a kiállítás sorsára jutott, mert csúnyán fejbe talpalta a Liverpool játékosát, Roberto Firminót. A brazil támadó szerencsére tudta folytatni a játékot.

videó piros lap labdarúgás Roberto Firmino Liverpool Bajnokok Ligája

BL: a keddi játéknap összes eredménye egy helyen!

2021-10-19 16:37:08

Kedden, a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában a Paris Saint-Germain parázs csatában 3–2-re legyőzte a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Leipziget, míg a Liverpool ugyanilyen arányban nyert az Atlético Madrid otthonában. Az évad meglepetéscsapata, a Sheriff Tiraspol elszenvedte első vereségét a sorozatban, az Inter bizonyult jobbnak nála. Magabiztos diadalt aratott a Real Madrid a Sahtar Doneck ellen (5–0) és az Ajax a Borussia Dortmunddal szemben (4–0).

Sahtar Doneck Real Madrid RB Leipzig Paris Saint-Germain Liverpool Borussia Dortmund

Micsoda meccs! Griezmann: dupla és piros; Szalah: dupla és győzelem

2021-10-19 16:28:34

A labdarúgó Bajnokok Ligája 3. fordulójában, a B-csoportban sokáig emlékezetes mérkőzésen 3–2-re győzött a Liverpool az Atlético Madrid vendégeként.

Liverpool Bajnokok Ligája Atlético Madrid

BL: Jürgen Klopp nem kedveli az Atlético stílusát

2021-10-19 10:12:51

Kedd este először találkozik egymással az Atlético Madrid és a Liverpool a 2020-as nyolcaddöntő óta, amikor nagy csatában a spanyolok jutottak tovább.

Liverpool Jürgen Klopp Diego Simeone Bajnokok Ligája Atlético Madrid

Légiósok: Szalai Attilát a Sevilla és az Atlético is kiszemelte – sajtóhír

2021-10-14 16:44:59

A spanyol AS beszámolója szerint a török Fenerbahcéban szereplő Szalai Attila iránt igencsak felélénkült az érdeklődés a legutóbbi két válogatott selejtezőt követően, a lap úgy tudja, az Atlético Madrid és a Sevilla is szívesen látná a magyar védőt a soraiban.

átigazolási pletyka Szalai Attila Sevilla Atlético Madrid

La Liga: elhalasztották a Real és az Atlético meccsét

2021-10-13 18:27:27

Két mérkőzést elhalasztottak a spanyol labdarúgó-bajnokság hétvégi, 9. fordulójából – írja a Magyar Távirati Iroda.

spanyol bajnokság Real Madrid La Liga Atlético Madrid

Bayern: börtönbe kerülhet a francia válogatott védő – sajtóhír

2021-10-13 16:41:40

Egy madridi bíróság hat hónapos börtönbüntetéssel sújtotta Lucas Hernándezt, a Bayern München francia labdarúgóját – tudta meg az As.

Lucas Hernández La Liga Bundesliga Bayern München Atlético Madrid

Barcelona: „Koeman hívása 40 másodpercig tartott” – Suárez az eltanácsolásáról

2021-10-07 16:24:22

Az FC Barcelonától viharos körülmények között távozó, a rivális Atlético Madridhoz szerződő Luis Suárez október 2-án betalált korábbi csapata ellen, amivel elégtételt vett Ronald Koeman vezetőedzőn, aki 2020-ban közölte vele, a katalán klubnál „persona non gratává” vált. Az uruguayi csatár elmondta, a holland tréner negyven másodperces telefonbeszélgetésük során tudatta vele az „ítéletet”.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság Luis Suárez La Liga Barcelona

Barcelona: Ha három órán át játszunk, akkor sem szerzünk gólt – Piqué

2021-10-03 08:56:27

Gerard Piqué úgy gondolja, az FC Barcelona akkor sem szerzett volna gólt az Atlético Madriddal szemben 2–0-ra elveszített spanyol bajnoki rangadón, ha éjszakába nyúlóan tartott volna a mérkőzés. Ronald Koeman, a katalán klub vezetőedzője a védekezésbeli hiányosságokat emelte ki, a fővárosi együttest irányító Diego Simeone pedig azt, hogy a Barcának nincs már Lionel Messije.

spanyol foci La Liga Joan Laporta Gerard Piqué Diego Simeone Barcelona

Luis Suárez betalált a Barcelonának, győzött az Atlético

2021-10-02 19:07:54

A spanyol La Ligában a Barcelona 2–0-ra kikapott az Atlético Madrid otthonában a 8. forduló rangadóján.

online! közvetítés Thomas Lemar Luis Suárez La Liga Barcelona

La Liga: 5-5 dolog, amit talán még nem tudott Griezmannról és Suárezről

2021-10-02 19:55:35

Szombaton a spanyol labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában Luis Suárez és Antoine Griezmann korábbi barcelonai csapattársaival nézhet farkasszemet. Előbbi 2020 szeptemberében csatlakozott a „matracosokhoz”, miután a katalán klubnál már nem számoltak vele, utóbbi játékos pedig az idei nyári átigazolási időszakban tért vissza volt csapatához, mivel a Barca súlyos anyagi problémákkal küzd. Mindkét játékos világklasszisnak számít, akiről összegyűjtöttünk 5-5 olyan dolgot, amelyeket talán még nem tudott róluk.

La Liga: Kidőlt fából nem csinálunk tűzifát – Luis Suárez a Barcáról

2021-10-02 11:51:08

Szombat este a Barcelonát fogadja az Atlético Madrid, a vendégek csatára, Luis Suárez a katalán Sportnak mesélt arról, milyen érzésekkel várja a volt klubja elleni összecsapást.

Luis Suárez La Liga Barcelona Atlético Madrid

Barcelona: Hogyan érzem magam? Lehetnék jobban is… – Koeman

2021-10-01 17:16:27

Megtartotta az Atlético Madrid elleni szombati rangadót megelőző sajtótájékoztatóját Ronald Koeman, az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője. A holland szakember jó hangulatban ült le a székébe, de érződött a szavain, hogy nehéz napokon megy keresztül – és nem csak a Benficától elszenvedett 3–0-s vereség miatt…

spanyol foci Ronald Koeman Pedri La Liga Joan Laporta Barcelona

BL: Messi megállíthatatlan a PL-klubok ellen; Szalah utolérte Eto’ót

2021-09-29 08:13:14

Lionel Messi és Karim Benzema közösen írt történelmet, Mohamed Szalah immár a második legeredményesebb afrikai BL-gólszerző holtversenyben – íme, a labdarúgó Bajnokok Ligája keddi játéknapjának érdekességei.

Sheriff Tiraspol Real Madrid RB Leipzig Porto Paris Saint-Germain Milan

BL: a kiállításig jobb volt a Milan – egyetértenek az edzők

2021-09-29 09:00:42

A Bajnokok Ligája keddi játéknapjának egyik szenzációjához egészen közel járt a Milan: Franck Kessié kiállítása miatt bő 60 percig emberhátrányban futballozva a 84. percig vezetett az Atlético Madrid ellen, ám végül három ponttal kellett hazaengednie a spanyol csapatot, miután a hajrában szerzett két találattal Diego Simeone csapata fordított, és megnyerte a találkozót.

Milan Diego Simeone BL Atlético Madrid

BL: Messi betalált, kikapott a Real – a 2. forduló keddi eredményei egy helyen!

2021-09-28 17:00:56

Kedden rendezték a második forduló találkozóit a labdarúgó Bajnokok Ligája A-, B-, C- és D-csoportjában. Íme, az eredmények, a gólszerzők és a tabellák egy helyen!

élő eredménykövetés Porto PSG Milan Manchester City Liverpool

BL, B-csoport: az Atlético nehezen nyert; liverpooli kiütés Portóban

2021-09-28 22:59:42

A Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában a B-csoportban a Milan Franck Kessié 20. percben történt kiállítása után 70 percen át emberhátrányban futballozva a 84. percig vezetett, majd 2–1-re kikapott hazai pályán az Atlético Madridtól. A csoport másik mérkőzésén a Liverpool kiütéses győzelmet aratott az FC Porto vendégeként.

Porto Milan Liverpool Bajnokok Ligája BL Atlético Madrid

Dráma az utolsó percben, az Atlético nyert Milánóban

2021-09-28 20:06:44

Habár Rafael Leao góljával a Milan szerzett vezetést az Atlético Madrid ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában, Franck Kessié kiállítása után nehéz helyzetbe kerültek az olaszok, és ezt kihasználta a hajrában a vendégcsapat, amely 2–1-re nyert Milánóban. A csoport másik mérkőzésén a Liverpool 5–1-re kiütötte a Portót.