Találatok a Anastasija Sevastova címkére

Találatok száma: 14

Tenisz: Babos párostársa búcsúzott az egyestől Dubaiban

2021-03-09 14:28:28

A cseh Karolína Plísková nyolcaddöntőbe jutott a dubai, kemény pályás női tenisztornán. A második helyen kiemelt játékos a lett Anastasija Sevastovát búcsúztatta három játszmában, 2 óra 13 perc alatt.

Veronika Kugyermetova Karolína Plísková Anastasija Sevastova

Tenisz: Szasznovics és Sevastova is nyert 0:6 után

2019-05-04 22:41:56

Anastasija Sevastova és Aljakszandra Szasznovics is továbbjutott a 6:0-ra elveszített első játszma után a madridi salakpályás tenisztorna első fordulójából, szombaton.

tenisz Anastasija Sevastova Aljakszandra Szasznovics

Tenisz: Ostapenko döntő szett 1:5-ről jutott tovább

2019-04-03 23:45:20

A lett Anastasija Sevastova, a belga Elise Mertens és a német Julia Görges számára kiemeltként a második forduló a kezdés mellett egyben a búcsút is jelentette a charlestoni salakpályás női tenisztornán.

tenisz Julia Görges Jelena Ostapenko Elise Mertens Anastasija Sevastova

Tenisz: egy kiemelt búcsúzott Dohában

2019-02-12 22:33:07

A kedden pályára lépő kiemeltek közül csak a hetedik helyen rangsorolt lett Anastasija Sevastova búcsúzott a 916 ezer dollár összdíjazású dohai kemény pályás női tenisztornától.

tenisz Doha Anastasija Sevastova

Bajnokok Tornája: a címvédő Görges bejutott az elődöntőbe

2018-11-01 14:28:21

A címvédő Julia Görges biztossá tette helyét az elődöntőben a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

Julia Görges Elise Mertens Bajnokok Versenye Anastasija Sevastova

Tenisz: a selejtezőből indult, Nisikori legyőzésével tornát nyert

2018-10-07 12:32:15

A hazai közönség előtt szereplő Nisikori Kei két játszmában, 6:2, 6:4-re kikapott a selejtezőből induló Danyiil Medvegyevtől a tokiói kemény pályás férfi teniszverseny döntőjében. A 22 éves orosz először nyert ATP 500-as viadalt, míg összességében a harmadik tornagyőzelmét könyvelte el. Pekingben a grúz Nikoloz Baszilasvili diadalmaskodott.

tenisz Nisikori Kei Nikoloz Baszilasvili Juan Martín del Potro Danyiil Medvegyev Caroline Wozniacki

US Open: Babosék bejutottak a női párosok fináléjába!

2018-09-07 03:53:05

A női párosok világranglistáját vezető Babos Tímea Kristina Mladenovic oldalán bejutott a US Open fináléjába, mivel az elődöntőben két szettben legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj kettőst.

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi Madison Keys

US Open: ez mészárlás volt – S. Williams besétált a döntőbe

2018-09-07 02:33:28

A hatszoros US Open-győztes amerikai Serena Williams pályafutása során kilencedik alkalommal jutott be az év utolsó Grand Slam-tornájának a döntőjébe, mivel az elődöntőben lemosta Anastasija Sevastovát a pályáról. Ellenfele a hazai Madison Keyst legyőző Oszaka Naomi lesz.

US Open: 2013-ban visszavonult, most megverte a címvédőt

2018-09-04 20:10:50

A lett Anastasija Sevastova jutott be elsőként az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesének elődöntőjébe, mivel 1 óra 23 perces mérkőzésen 6:2, 6:3-ra legyőzte a címvédő Sloane Stephenst.

tenisz US Open 2018 US Open Sloane Stephens Anastasija Sevastova

Tenisz: rosszul kezdett az első kiemelt a Bajnokok Tornáján

2017-11-01 12:16:08

Az első helyen kiemelt Kristina Mladenovic vereséggel kezdett a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Sloane Stephens Magdaléna Rybáriková Kristina Mladenovic Ashleigh Barty Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Sarapova visszavágott US Open-legyőzőjének

2017-09-30 12:42:10

Elsőként Denis Istomin jutott be a döntőbe a csengtui kemény pályás férfi tenisztornán, az üzbég ellenfele a ciprusi Markosz Bagdatisz lesz.

tenisz US Open Markosz Bagdatisz Marija Sarapova Denis Istomin David Goffin

US Open: Stephens elődöntős, Babos vegyes párosban kiesett

2017-09-05 23:28:46

Sloane Stephens döntő szett tie-breakben legyőzte Anastasija Sevastovát az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open) a női egyes negyeddöntőjében, ezzel bejutott az elődöntőbe. Ugyanez vegyes párosban nem sikerült Babos Tímeának, aki a brazil Bruno Soares oldalán a lehető legkiélezettebb csatában elbukott a legjobb nyolc között.

tenisz US Open Sloane Stephens Babos Tímea Anastasija Sevastova

US Open: Monfils 8 év után újra Grand Slam-elődöntős

2016-09-06 23:50:51

Gaël Monfils 6:4, 6:3, 6:3-ra nyert a szintén francia Lucas Pouille ellen, ezzel életében először bejutott az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjébe, ahol Novak Djokovics lesz az ellenfele.

Jo-Wilfried Tsonga Gaël Monfils Caroline Wozniacki Anastasija Sevastova Lucas Pouille Novak Djokovics

Tenisz: Halep „átbiciklizett” Sevastován Bukarestben

2016-07-17 16:18:26

Az első helyen kiemelt hazai Simona Halep diadalával ért véget a bukaresti női tenisztorna, a világranglista 5. helyezettje 48 perc alatt, 6:0, 6:0-ra mosta le lett ellenfelét, Anastasija Sevastovát a döntőben.

tenisz Viktorija Golubic Simona Halep Martin Klizan Anastasija Sevastova Albert Ramos-Vinolas