Találatok a Alekszejev Tamara címkére

Találatok száma: 74

Tokió 2020: Demeter és Alekszejev maradt ki az öttusázók csapatából

2021-06-30 18:12:21

A Magyar Öttusaszövetség elnöksége szerdai ülésén elfogadta a szövetségi kapitányok előterjesztését, mely szerint Kasza Róbert, Marosi Ádám, Gulyás Michelle és Kovács Sarolta indulhat a tokiói olimpián, a tartalék Demeter Bence és Alekszejev Tamara lesz – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

öttusa Tokió 2020 Marosi Ádám Kovács Sarolta Kasza Róbert Gulyás Michelle

Öttusa-vb: három magyar jutott be a női verseny döntőjébe

2021-06-10 20:08:55

Három magyar versenyző jutott be a női selejtezőből a döntőbe a kairói öttusa-világbajnokságon. Gulyás Michelle szárnyalt, Guzi Blanka nagyot mentett, Alekszejev Tamara hozta a papírformát ezen a napon.

öttusa-vb öttusa Guzi Blanka Gulyás Michelle Alekszejev Tamara

Öttusa-vk: Gulyás Michelle tizedik lett Szófiában

2021-04-09 19:42:42

A magyarok közül a tizedik helyen záró Gulyás Michelle érte el a legjobb eredményt a női mezőnyben az öttusázók első szófiai világkupaversenyén, ezzel újabb értékes pontokat szerzett az olimpiai kvalifikációs rangsorban – írja az MTI.

öttusa-vk öttusa Réti Kamilla Gulyás Michelle Alekszejev Tamara

Öttusa: nem teljesen elégedett a címvédéssel Alekszejev Tamara

2020-10-05 18:33:42

Alekszejev Tamara annak ellenére sem volt teljes mértékben elégedett a női öttusázók országos bajnokságán nyújtott teljesítményével, hogy vasárnap sikerült megvédenie címét.

öttusa Alekszejev Tamara

Öttusa ob: harmadszor győzött Alekszejev Tamara

2020-10-04 21:05:39

Harmadik országos bajnoki címét szerezte meg az öttusázó Alekszejev Tamara, aki 2014 és 2019 után állhatott fel ismét a dobogó felső fokára.

öttusa ob öttusa UTE Alekszejev Tamara

Öttusa: Alekszejev Tamara elsőre kétségbeesett, most már motivált

2020-08-03 10:12:45

Sokan félig-meddig leálltak a felkészüléssel, erejüket, energiáikat őszre, a 2021-es olimpiai esztendő alapozására „tették félre” a nyáron. De nem az Alba világbajnoka, aki nem borította fel a biológiai óráját

Videó: így áll az estélyi ruha a csinos sportolóhölgyeken

2020-04-11 19:58:52

A Sportkrém-forgatások során lehetőségünk nyílik megmutatni a sportolóinkat úgy, ahogy a pályán sosem láthatjuk őket. Ilyenkor ha nem is teljesen, de félreteszik a mezt, a tréningruhát, és egészen más arcukat ismerhetjük meg. Az elmúlt években megjelent Sportkrém-videókból válogattunk olyan képsorokat, amelyek azt bizonyítják, néhány sportolóhölgy bizony a kamera előtt – de akár a kifutón is – megállja a helyét.

Vogel Adrienn Stollár Fanny Sportkrém Dobi Edina Alekszejev Tamara

Öttusa-vk: Guzi Blanka a 18. helyen zárt Kairóban

2020-02-28 20:45:48

Guzi Blanka a 18. helyen végzett az öttusázók idei első világkupaversenyén, Kairóban. A pénteki női döntő másik magyar résztvevője, Alekszejev Tamara 27. lett.

öttusa vk öttusa Guzi Blanka Alekszejev Tamara

Öttusa: Ha újraszületnék, focista lennék, többet keresnék – Alekszejev Tamara

2019-09-19 11:34:45

Bár Alekszejev Tamarát bokszedzésen látogattuk meg a Sportkrém stábjával, neki mindene az öttusa, el sem tudja képzelni, hogy mi lesz, ha egyszer be kell fejeznie az aktív pályafutását. Pedig 18 évesen két évre már abbahagyta, akkor úgy érezte, besokallt, aztán mégis visszatalált a szeretett sportághoz. Az öttusát nem tekinti munkának, inkább szenvedélynek, videónkban kendőzetlen őszinteséggel beszél arról, hogy például a labdarúgáshoz képest anyagilag mennyire nem éri meg ezt a sportágtat űzni.

öttusa ökölvívás labdarúgás Tokió 2020 Alekszejev Tamara

Öttusa-vb: Kovács Sarolta a 13. helyen végzett Budapesten

2019-09-06 16:24:03

A magyarok közül Kovács Sarolta szerepelt a legjobban a budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokság női döntőjében: 13. lett. Alekszejev Tamara a 25., Gulyás Michelle a 27. helyen végzett a pénteki fináléban. A magyarok a csapatversenyben az ötödik helyen végeztek.

öttusa-vb öttusa Kovács Sarolta Gulyás Michelle Alekszejev Tamara

Öttusa-vb: közepesen vívtak a magyarok a női döntőben

2019-09-05 21:12:39

A magyarok közül a 11. helyezett Kovács Sarolta áll a legjobban a vívás után a női hagyományos verseny döntőjében a budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokságon.

öttusa-vb Kovács Sarolta Gulyás Michelle Alekszejev Tamara

Öttusa-vb: Alekszejev Tamara hősiesen küzdött – jéggel, sörrel

2019-09-04 20:10:26

Három magyar versenyző, Kovács Sarolta, Alekszejev Tamara és Gulyás Michelle is ott lesz a nők pénteki döntőjében – egyetlen búcsúzónk volt, Guzi Blanka, aki az A-csoport 20. helyét szerezte meg.

Öttusa-vb: „Brad Pitt sok erőt adna a versenyen, meg nagyon jól is néz ki!”

2019-09-01 13:08:06

Szeptember 2-án kezdődik Budapesten az öttusa-világbajnokság, amely előtt a magyar szövetség közösségi oldalán megjelent kis videók egyikében arról faggatták versenyzőinket, hogy ha meghívhatnának egy különleges vendéget a vb-re, akkor ki lenne az. Legtöbben a sportág legendáját, Balczó Andrást mondták, de Hosszú Katinka, Szilágyi Áron, Kimi Räikkönen, Usain Bolt, valamint Brad Pitt neve is felröppent.

öttusa-világbajnokság öttusa-vb Usain Bolt Szilágyi Áron Málits István Kincsem park

Öttusa-vb: Messi, Hosszú, Vettel – egy napra a bőrükbe bújnának

2019-08-30 10:44:23

Szeptember 2-án kezdődik a budapesti öttusa-világbajnokság, amely előtt a magyar szövetség közösségi oldalán rövid videókban igyekezett közelebb hozni a hazai versenyzőket a közönséghez. Az egyik kérdés az volt a Kincsem park főszereplőihez, hogy ha egy napra más sportoló bőrébe bújhatnának, ki lenne az.

öttusa-világbajnokság öttusa-vb Szabó Illés Simon Sarolta Sebastian Vettel Réti Kamilla

Öttusa-vb: sérülése ellenére elindulhat Alekszejev

2019-08-29 19:12:06

Alekszejev Tamara – aki július végén kézközépcsonttörést szenvedett – elindulhat a jövő heti, budapesti öttusa-világbajnokságon.

öttusa-vb öttusa Alekszejev Tamara

Öttusa-vb: Alekszejev Tamara sérülten is elindulna

2019-08-27 14:26:01

Alekszejev Tamara szeretne indulni a jövő heti, budapesti öttusa-világbajnokságon, a szövetségi kapitány pedig bízik abban, hogy ez lehetséges lesz.

Öttusa: kezét törte Alekszejev Tamara, nem indul az Eb-n

2019-07-30 10:35:50

Az öttusa-válogatott párizsi edzőtáborozása során kezét törte Alekszejev Tamara, aki nem tud részt venni a jövő heti bathi Európa-bajnokságon. A májusi székesfehérvári világkupa győztesét kedd reggel meg is műtötték az orvosok.

öttusa Eb öttusa Kállai Ákos Alekszejev Tamara

Öttusa: a középmezőnyben végeztek a magyarok a világkupadöntőn

2019-06-28 13:59:47

A litvánok 2012-es olimpiai bajnoka, Laura Asadauskaite nyerte a tokiói öttusa-világkupadöntőt a nőknél, ezzel olimpiai kvótát szerzett a 2020-as, tokiói nyári játékokra. A magyarok közül Alekszejev Tamara a 15., Kovács Sarolta pedig a 18. helyen végzett.