Találatok a Agnieszka Radwanska címkére

Találatok száma: 143

Tenisz: visszavonult a 2012-es wimbledoni döntős

2018-11-14 18:28:06

Bejelentette visszavonulását Agnieszka Radwanska, a 2012-es wimbledoni teniszbajnokság női egyesének döntőse, a 2015-ös év világbajnoka.

tenisz Agnieszka Radwanska

Tenisz: Agnieszka Radwanska közel került a visszavonuláshoz

2018-10-20 08:38:53

Elképzelhető, hogy egy évig nem lép pályára, és befagyasztja világraglistapontjait Agnieszka Radwanska, de a szakértők és rajongók arra is kíváncsiak, vajon visszatér-e még egyáltalán a pályára.

tenisz női tenisz Agnieszka Radwanska

Tenisz: Babos simán kikapott a 2012-es wimbledoni döntőstől

2018-06-25 17:19:19

Babos Tímea két játszmában, 6:3, 6:1-re kikapott a lengyel Agnieszka Radwanskától az eastbourne-i füves pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Babos Tímea Agnieszka Radwanska

Tenisz: az első szettet behúzta, de kiesett a címvédő Miamiban

2018-03-27 07:51:49

Venus Williams három játszmában (5:7, 6:1, 6:2) legyőzte a címvédő Konta Johannát a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női egyesének nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Miami Viktorija Azarenka Venus Williams Tomás Berdych Petra Kvitová

Tenisz: Radwanska kiesett a négy között; Bautista menetel

2017-08-26 16:22:49

Nem jött össze az első és második kiemelt fináléja az egyesült államokbeli New Havenben zajló, 711 ezer dollár (184.15 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Roberto Bautista Agnieszka Radwanska

Tenisz: Radwanska és Cibulková is elődöntős New Havenben

2017-08-25 09:42:41

Az első helyen kiemelt Agnieszka Radwanska és a másodikként rangsorolt Dominika Cibulková is két játszmában győzött az egyesült államokbeli New Havenben zajló kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjében. A lengyel játékos a nyolcadik kiemelt kínai Peng Suajt verte meg, míg a szlovák teniszező az orosz Anasztaszija Pavljucsenkovánál bizonyult jobbnak.

tenisz Roberto Bautista-Agut Dominika Cibulková Agnieszka Radwanska

Tenisz: Babos egy játékot nyert Radwanska ellen

2017-08-09 21:35:53

Babos Tímea 6:0, 6:1-re kikapott Agnieszka Radwanskától a torontói kemény pályás tenisztorna második fordulójában.

Tenisz: szülővárosában nyert tornát Konta Johanna

2017-01-13 10:19:54

Konta Johanna a szülővárosában, Sydneyben ünnepelhette második WTA-tornagyőzelmét, miután a döntőben 6:4, 6:2-re megverte a második helyen kiemelt Agnieszka Radwanskát.

tenisz Sydney Konta Johanna Agnieszka Radwanska

Tenisz: a világelső, a volt világelső és a világbajnok is kiesett

2017-01-05 13:04:57

A brisbane-i női tenisztorna negyeddöntőjében kikapott a világelső német Angelique Kerber és a vb-címvédő szlovák Dominika Cibulková is.

tenisz Dominika Cibulková Caroline Wozniacki Angelique Kerber Agnieszka Radwanska

Tenisz: Serena Williams győztes visszatérése, Nadal is nyert

2017-01-03 12:59:45

Győzelemmel tért vissza Serena Williams, a női teniszezők világranglistájának második helyezettje, aki szeptember óta az első tétmeccsét játszotta és a francia Pauline Parmentier ellen nyert az aucklandi torna nyitó fordulójában.

tenisz Serena Williams Rafael Nadal Agnieszka Radwanska

WTA-vb: Kerber lesz Cibulková ellenfele a fináléban

2016-10-29 15:56:52

Angelique Kerber 6:2, 6:1-re legyőzte a címvédő Agnieszka Radwanskát a WTA-világbajnokság elődöntőjében. A német teniszező ellenfele a szlovák Dominika Cibulková lesz a fináléban.

tenisz WTA-vb Angelique Kerber Agnieszka Radwanska

WTA-vb: a címvédő Radwanska is ott van az elődöntőben

2016-10-28 15:06:22

Utolsóként a címvédő Agnieszka Radwanska biztosította a helyét a WTA-világbajnokság elődöntőjében. A lengyel teniszező a cseh Karolína Plísková legyőzésével jutott tovább a csoportjából.

tenisz WTA-vb Karolína Plísková Agnieszka Radwanska

WTA-vb: Kuznyecova jutott elsőként tovább, Muguruza kiesett

2016-10-26 18:18:40

Az orosz Szvetlana Kuznyecova jutott be elsőként a Szingapúrban zajló női tenisz-világbajnokság elődöntőjébe.

tenisz WTA-vb Szvetlana Kuznyecova Karolína Plísková Garbine Muguruza Agnieszka Radwanska

Videó: a világsztár merészet húzott, meccs közben esett a hajának

2016-10-24 17:49:13

Az orosz Szvetlana Kuznyecova három játszmában legyőzte a címvédő lengyel Agnieszka Radwanskát a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság első fordulójában, hétfőn.

tenisz WTA-világbajnokság Szvetlana Kuznyecova Agnieszka Radwanska

Tenisz: sikere után visszalépett az első kiemelt Tiencsinben

2016-10-13 18:16:40

A világelső Novak Djokovics bejutott a legjobb nyolc közé a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán, Stan Wawrinka viszont kiesett. A nők tiencsini versenyén az első helyen kiemelt Agnieszka Radwanska győzött, ám bejelentette: sérülés miatt nem lép pályára a legjobb nyolc között. Hongkongban kiesett Venus Williams.

tenisz Venus Williams Novak Djokovics Mischa Zverev Agnieszka Radwanska

Tenisz: sikerrel rajtolt Linzben a Roland Garros-győztes

2016-10-12 15:47:57

Magabiztos győzelemmel kezdett a sanghaji férfi tenisztornán a 2. helyen kiemelt Andy Murray. A britek kétszeres olimpiai bajnoka az amerikai Steve Johnsont győzte le két játszmában.

tenisz Jelena Jankovics Balázs Attila Andy Murray Agnieszka Radwanska

Tenisz: Andy Murray a 40. tornagyőzelmét aratta

2016-10-09 15:45:02

A brit Andy Murray pályafutása 40. ATP-tornagyőzelmét aratta, a pekingi döntőben két szettben győzte le a bolgár Grigor Dimitrovot.

tenisz Nick Kyrgios Konta Johanna Grigor Dimitrov Andy Murray Agnieszka Radwanska

Tenisz: A. Radwanska és Kyrgios is tornát nyert

2016-10-09 13:13:32

A lengyel Agnieszka Radwanska nyerte meg a pekingi tenisztorna női versenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a brit Konta Johannát.

tenisz Nick Kyrgios Agnieszka Radwanska

Tenisz: Stollár nagy bravúrja Las Vegasban; Kyrgios kiesett

2016-09-30 00:18:56

A világranglista 312. helyén álló Stollár Fanny bejutott a Las Vegas-i ITF tenisztorna negyeddöntőjébe, miután két rövidítéses szettben legyőzte a 4. helyen kiemelt, ranglista-124. belga Elise Mertenst.

tenisz Stollár Fanny Nick Kyrgios Agnieszka Radwanska

Tenisz: a korábbi világelső az idén először jutott döntőbe

2016-09-24 13:01:56

A dán Caroline Wozniacki szett- és brékhátrányból (4:6, 3:5) felállva legyőzte a címvédő Agnieszka Radwanskát a tokiói kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében, ezzel 2015 áprilisa óta először jutott be WTA-torna fináléjába. A korábbi világelső a vasárnapi döntőben a hazai közönség előtt szereplő japán Oszaka Naomival találkozik.