D. Á. 2022.01.28 23:43 Frissítve: 2022.01.29 23:31

Szombati sportműsor: pályán a Debrecen és a Honvéd

Szombaton három NB I-es mérkőzést rendeznek: Paksi FC–ZTE FC, Debreceni VSC–Kisvárda és Budapest Honvéd–Gyirmót FC Győr élőben az NSO-n! A női kézilabda Bajnokok Ligájában az FTC a Brest vendégeként lép pályára. Az Afrikai Nemzetek Kupájában Kamerun és Tunézia is negyeddöntőt játszik. Nem maradunk kosárlabda, tenisz és vízilabda nélkül.

JANUÁR 29., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
14.30:
Paksi FC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Gyirmót FC Győr  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NEGYEDDÖNTŐ
17.00:
Gambia–Kamerun
20.00: Burkina Faso–Tunézia

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
16.15:
Nancy (II.)–Amiens (II.)
16.15: Toulouse (II.)–Versailles (IV.)
18.30: Reims–Bastia (II.)
21.00: Olympique Marseille–Montpellier

HORVÁT 1. HNL
21. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Slaven Belupo – élőben az NSO-n!

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
20.55:
Oviedo–Almería (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.30:
világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
17.50:
Formula–E, világbajnokság, 2. futam (Tv: Eurosport2)

DARTS
13.45:
Darts, The Masters, 2. nap, délután (Tv: Arena4)
20.00: Darts, The Masters, 2. nap, este (Tv: Arena4)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
14.50:
Északi összetett, világkupa, férfiak, Seefeld (Tv: Eurosport1)

GOLF
22.30:
Golf, PGA Tour, Farmers Insurance Open (Tv: Eurosport2)

HÓDESZKA
19.15:
Hódeszka, világkupa, Cortina d’Ampezzo (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05:
 Újpesti TE–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport+)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15:
Malmö–Rögle (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
21.30: Cyclocross (terepkerékpár), világbajnokság, Fayetteville, nők (Vas Kata Blanka) (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
16.00:
Esbjerg (dán)–Podravka Vegeta (horvát) (Tv: Sport1)
20.00:
Brest Bretagne (francia)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
12.00:
Kastamonu (török)–Sävehof (svéd) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
D-CSOPORT
18.00:
Chambray Touraine (francia)–Váci NKSE (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Vasas SC
18.00: Alba Fehérvár KC–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
A-CSOPORT
13.00:
Jekatyerinburg (orosz)–Atomerőmű KSC Szekszárd
B-CSOPORT
11. FORDULÓ
19.00:
Sopron Basket–Fenerbahce (török) (Tv: M4 Sport+)
FÉRFI NB I
17.00:
Szolnoki Olajbányász–Alba Fehérvár (Tv: M4 Sport+)
18.00:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Egis Körmend–HÜBNER Nyíregyháza BS
19.00: DEAC-Tungsram–Kaposvári KK
19.30: Atomerőmű SE–MVM-OSE Lions
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30:
Golden State Warriors–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 9. forduló
17.00:
Vasas Óbuda–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: Diósgyőri VTK–Swietelsky-Békéscsaba
18.00: Újpesti TE–Fatum-Nyíregyháza
18.30: MTK Budapest–Szent Benedek RA
Női NB I
15.00:
DSZC-Eötvös DSE–MÁV Előre SC-Bericap
16.00: Core-Comm-VESC–Budaörsi DSE-Emericus
17.00: Gödöllői RC–Jászberény VolleyballTeam
18.00: Kispest SE–TFSE

SÍLÖVÉSZET
10.20 és 13.20:
Sílövészet, Eb, nők, Arber (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Willingen (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.15: Sznúker, Német Masters, döntő (Tv: Eurosport2)
19.55: Sznúker, Német Masters, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
9.00, vasárnap, 1.00 és 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ
16.00:
Kaposvári VK–PVSK-Mecsek Füszért
16.00: Debreceni VSE-Master Good–Tigra-ZF-Eger
17.30: Szegedi VE–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: Genesys OSC Újbuda–UVSE Hunguest Hotels
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ
18.00:
GYVSE-Uni Győr–Valdor-Szentes
18.15: BVSC-Zugló–III. Kerületi TVE
18.30: UVSE-Hunguest Hotels–Tatabányai VSE
19.00: FTC-Telekom–Tigra-ZF-Eger

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
10.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Perjési Tamás
16.00: Interjú a MOB új elnökével; helyszíni beszámoló a Paks–Zalaegerszeg NB I-es labdarúgó bajnoki mérkőzésről, edzői értékelésekkel; így várja Klujber Katrin a Brest–FTC női kézilabda BL-meccset
17.00: Tíz éve nyerte meg utolsó érmét a pólós aranycsapat – interjú Kemény Dénessel; edzői értékelések az Újpest–FTC jégkorongbajnoki után; női bajnokot avattak az Australian Openen, a finálét Kapros Anikó elemzi; élő tudósítás a Debrecen–Kisvárda bajnoki labdarúgó-mérkőzésről
18.00: NHL-előzetes Szuper Leventével; a Linköping–Skelleftea jégkorong-mérkőzés után Galló Vilmos értékel
19.00: A Sopron–Fenerbahce női kosárlabda Euroliga-mérkőzésről Lantos Gábor tudósít; élő tudósítás a Bp. Honvéd–Gyirmót bajnoki labdarúgó-mérkőzésről; élő tudósítás a Szolnok–Alba kosárlabda-mérkőzésről
20.00: Beszámoló Kardos Bence öttusázótól a spanyolországi edzőtáborból; edzői értékelések a Szolnok–Alba kosárlabda-mérkőzés után; így látták az edzők a Debrecen–Kisvárda NB I-es labdarúgó-mérkőzést
21.00: Edzői értékelés a Chambray–Vác női kézilabda Európa Liga-találkozó után; a Bp.Honvéd–Gyirmót NB I-es labdarúgó-mérkőzés után értékelnek az edzők

2022.05.16 14:49:16

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Amikor éppen nem állt magyarellenes rigmusok miatt a játék, dominált a Sepsiszentgyörgy, és az alsóház élén végzett.

2022.05.12 20:15:39

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

NS-VÉLEMÉNY. Bár a harcoknak sajnos nincs vége, ők már újra játszanak.

2022.05.12 14:38:07

Minden más foci LÁNDORI BALÁZS

Stefan Effenberg: A kanapén feküdtem, miközben a feleségem az igazgatósággal tárgyalt.