Olimpia: Főpróbának jó volt a mai nap - Storcz Botond

2012.08.07. 17:11
Hétfő után kedd délelőtt is remekeltek kajak-kenusaink Eton Dorney-ban, az olimpiai pályán. Storcz Botond szövetségi kapitány természetesen elégedetten nyilatkozott az előfutamok után, amelyek során mindegyik magyar egység bejutott a fináléba.

„Ugyanúgy, ahogy tegnap, most is minden egység továbbjutott, ráadásul ahol lehetett, a középdöntőt is megspóroltuk. A férfi négyes a legjobb időt evezte az előfutamban, ami nagyon jó visszaigazolás a versenyzőknek, hogy az edzőtáborban elvégzett munkának látszik az eredménye. Ez magabiztosságot adhat a csütörtöki döntőre, amelynek egyébként megjósolhatatlan a végeredménye” – mondta a szövetségi kapitány.

„Kozák Danuta magabiztosan evezett, jó technikával, talán még maradt is benne, minden esélye megvan, hogy holnapután is ezt az eredményt hozza. Kovács Katalin és Douchev-Janics Natasa nagyon szoros futamban lett második a németek mögött, de azt gondolom, hogy ennek nagy jelentősége nincs. Főpróbának jó volt a mai nap, tudják, hogy hol kell picit javítaniuk, és akkor sikerülhet a triplázás K–2 500 méteren” – nyilatkozta Storcz.

Legfrissebb hírek

London 2012: elvették Gulijeva ezüstjét is, megint új sorrend a 800 méteren

Atlétika
2026.06.23. 18:37

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!

Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

Hiába pattant néha kifelé a labda, az éremtáblázat élén végeztünk a kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
2026.06.17. 13:59

Csikós Zsóka: Sohasem gondoltam volna, hogy hirtelen lesz egy ilyen évem

Kajak-kenu
2025.11.27. 11:08

Ifj. Foltán László: Az ICF sportágellenes döntést hozott

Kajak-kenu
2025.11.08. 11:40

Csodák csodája: a magyar olimpiatörténet legnagyobb pillanatai – 20. rész: Gyurta Dániel

Úszás
2025.09.28. 17:09

Boros Adrián és Erdélyi Tamás vb-bronzérmes Győrben

Kajak-kenu
2025.09.07. 15:33

Magyar ezüst- és bronzérem női K–2-ben a győri maratoni vb-n

Kajak-kenu
2025.09.07. 12:55
Ezek is érdekelhetik