Légiósok: Bolláék győztek, Szalai Ádámék ikszeltek

V. Á.V. Á.
2022.07.24. 18:54
Bolla Bendegúz végig a pályán volt a Lugano ellen (Fotó: Imago Images)
Szalai Ádám kezdőként lépett pályára a svájci labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában, csapata, az FC Basel 1–1-es döntetlent játszott a Servette ellen. Bolla Bondegúz végigjátszotta a Grasshoppers Lugano elleni mérkőzését, s 2–1-es győzelmet ünnepelhetett. Bukta Csaba az osztrák, Németh András a belga ligában lépett pályára csereként.

Szalai Ádám
a 80. percig volt pályán, az FC Basel a nyitó fordulóhoz hasonlóan ezúttal is döntetlent játszott (1–1). A Grasshoppers – melynek ez volt az első mérkőzése a bajnoki évadban – 2–1-re nyert, Bolla Bendegúz végig a pályán volt.

Az osztrák bajnokság 1. fordulójában kikapott Bukta Csaba együttese, az Altach. A magyar játékos az 58. percben lépett pályára. Szintén csereként kapott lehetőséget a belga bajnokság nyitó fordulójában Németh András. A Genk magyar utánpótlás-válogatott támadója a 78. percben állt be, csapata 3–2-re kikapott.