R.Z. 2021.08.22 20:53 Frissítve: 2021.08.23 00:39

NB II: az utolsó percekben veszített két pontot a Vasas Siófokon

A labdarúgó NB II 5. fordulóját listavezetőként váró Vasas a Siófok otthonában lépett pályára és a Diósgyőrhöz hasonlóan csak egy pontot tudott szerezni a Balaton-parton. Továbbra sincs győzelme a bajnokságban sem a Békéscsabának, sem a Szentlőrincnek, miután egymás elleni mérkőzésük döntetlenre végződött a Viharsarokban. Szintén döntetlen eredmény született a Győr–Soroksár és a Szeged–Tiszakécske mérkőzésen. Hazai pályán aratott kétgólos győzelmet a Pécs és a Kecskemét is, utóbbiban ismét betalált az immáron 8 gólos Lukács Dániel.

A fordulóról részletesen itt olvashatnak.

LABDARÚGÓ NB II

5. FORDULÓ

19 órától játszották:

Békéscsaba 1912 Előre–Szentlőrinc 1–1 (0–0) (Horváth P. 56., ill. Nagy Zs. 83.) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
ETO FC Győr–Soroksár SC 2–2 (1–1) (Óvári 9., 54., ill. Katona M. 23., Korozmán 85.) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Pécsi MFC–FC Ajka 2–0 (1–0) (Hegedűs M. 22., Heffler T. 68. – öngól) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Kecskeméti TE–Aqvital FC Csákvár 2–0 (1–0) (Lukács D., 23., Tóth D. 83.) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
BFC Siófok–Vasas 2–2 (1–1) (Cipf 45., Varjas Z. 89., ill. Radó 28., Pekár 83.) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Szeged Csanád GA–Tiszakécskei LC 1–1 (0–1) (Germán 54., ill. Kalmár 41.) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Második győzelmét aratta Klausz László irányításával az újonc, egyre nehezebb helyzetben a lila-fehérek.

2022.11.26 23:51:55

Az Ajka kapufát lőtt és büntetőt is hibázott, a Dorog azonban így is rászolgált volna az egy pontra.

2022.11.27 00:00:37

Úgy tűnt, akkor egyenlített a Szentlőrinc a megyei rivális Pécs ellen, amikor már nem lehet rá válaszolni, de a PMFC tudott.

2022.11.27 00:52:25

Már a félidőben 5–2 volt az állás, a hazaiaktól Derekas és Molnár Rajmund is duplázott.

2022.11.27 00:58:03

Sorozatban negyedszer győztek a miskolciak, és már kilenc forduló óta veretlenek.