Újpest: Nagyon csalódott mindenki, mert ez egy megnyert meccs volt – Katona Mátyás

NAGY-PÁL TAMÁSNAGY-PÁL TAMÁS
2022.07.31. 08:21
Az Újpest FC hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Mezőkövesddel a labdarúgó NB I 1. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A találkozó után a fővárosi gárda gólszerzőjével, Katona Mátyással beszélgetett az NSO Tv stábja.

Katona Mátyás szerint az első félidőben jól játszott az Újpest.

„A mi akaratunk érvényesült, sok helyzetet kidolgoztunk. Aztán kijöttünk a második félidőre, és az első húsz perc inkább a Mezőkövesdé volt, úgyhogy ellenfelünk talán megérdemelten egyenlített. Utána megvoltak a helyzeteink, hogy megint megszerezzük a vezetést. Kár érte, de nem baj, megyünk tovább.”

Videónkban mesél a góljáról, illetve az öltözői hangulatról is a döntetlen után.

ONLINE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT!

LABDARÚGÓ NB I
1. FORDULÓ

Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC 1–1 (Katona M. 35., ill. Jurina 65.)
Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 3023 néző. Vezette: Pintér Cs.

NB I, 2022–2023, 1. FORDULÓ
HELYSZÍNJÁTÉKVEZETŐNÉZŐSZÁM
Július 29., péntek
Budapest Honvéd–Zalaegerszeg 0–1Budapest, Bozsik ArénaBogár Gergő
4084
Július 30., szombat
Kecskeméti TE–Vasas FC 0–0Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion Erdős József2527
Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC 1–1