CS. M. 2021.07.29 23:48 Frissítve: 2021.07.30 23:28

Pénteki sportműsor: NB I-es rajt; folytatódik a tokiói olimpia

Pénteken is folytatódik a tokiói olimpia: Cseh László a 200 m vegyes, Telegdy Ádám a 200 m hát döntőjében úszik, Milák Kristóf és Szabó Szebasztián a 100 pillangó, Burián Katalin a 200 hát elődöntőjében érdekelt. A magyar női pólóválogatott harmadik csoportmeccsét játssza, míg megkezdődnek az atlétikai küzdelmek is. Az ötkarikás játékokon túl: elrajtol a labdarúgó NB I 2021–2022-es idénye, és lezárul a Puskás–Suzuki-kupa, emellett pedig kezdetét veszi az F1-es Magyar Nagydíj is két szabadedzéssel a Hungaroringen.

 

JÚLIUS 30., PÉNTEK

TOKIÓ 2020, JÚLIUS 30., PÉNTEK – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

OLIMPIA A TV-BEN
M4 SPORT
3.15: úszás, döntők
5.30: vitorlázás, dzsúdó, sportlövészet
7.00: férfi kézilabda: Franciaország–Spanyolország, kajak-kenu szlalom döntők, tollaslabda, vívás, dzsúdó
11.00: vízilabda, nők, Japán–Magyarország
12.45: úszás, futamok
14.30: úszás, asztalitenisz férfi döntő, atlétika: súlylökés, női selejtező, strandröplabda: Olaszország–Kuba, férfi kézilabda: Németország–Norvégia
DUNA TV
2.00: kézilabda: Argentína–Brazília, atlétika, kerékpár BMX
6.30: dzsúdó, sportlövészet, kézilabda, vízilabda, íjászat
12.35: atlétika, strandröplabda
EUROSPORT1
5.25: atlétika
6.05: ökölvívás
7.00: kajak-kenu szlalom
9.00: kajak-kenu szlalom
10.00: ökölvívás
12.00: atlétika
14.00: asztalitenisz, férfiak, döntő
15.10: röplabda, férfi csoportmérkőzés
EUROSPORT2
6.30: kosárlabda, nők, csoportmérkőzés
8.40: strandröplabda
11.00: labdarúgás
15.00: kosárlabda, nők, csoportmérkőzés

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ASZTALITENISZ
Férfi egyes – bronzmérkőzés, döntő

ATLÉTIKA
Bartha-Kéri Bianka (női 800 m), Koroknai Máté (férfi 400 m gát), Márton Anita (női súlylökés) – előfutamok, selejtezők

EVEZÉS
Férfi egypár, B-döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz)

KÉZILABDA
FÉRFIAK

6 csoportmeccs

KOSÁRLABDA
NŐK
4 csoportmeccs

LABDARÚGÁS
NŐK

Negyeddöntő

SPORTLÖVÉSZET
2.00, 7.00:
Major Veronika (női sportpisztoly) – alapverseny, döntő

ÚSZÁS
Milák Kristóf (férfi 100 m pillangó) – elődöntő, Szabó Szebasztián (férfi 100 m pillangó) – elődöntő, Telegdy Ádám (férfi 200 m hát) – döntő, Cseh László (férfi 200 m vegyes) – döntő, Burián Katalin (női 200 m hát) – elődöntő, Lobanovszkij Maxim (férfi 50 gyors) – előfutam, Gyurta Gergely, Kalmár Ákos (férfi 1500 m gyors) – előfutam, magyar váltó (férfi 4x100 m vegyes váltó)

VITORLÁZÁS
Női laser, 9-10. futam (Érdi Mária), férfi laser, 9-10. futam (Vadnai Benjamin)

VÍZILABDA
Hat női csoportmeccs
Benne: Magyarország–Japán élőben az NSO-n!

FUTBALLPROGRAM

LABDARÚGÓ NB I
1. FORDULÓ

18.15: Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Gyirmót FC Győr–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA
11.00:
Csíkszereda–Flamengo – a 7. helyért
11.00: Bayern München–Genk – az 5. helyért
Bronzmeccs
15.00: NK Osijek–Bp. Honvéd (Tv: Duna World)
Döntő
16.30: Puskás Akadémia–Sporting CP (Tv: M4 Sport) 

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
ELŐDÖNTŐ
1.30:
Katar–Egyesült Államok
4.00: Mexikó–Kanada

2. BUNDESLIGA
2. FORDULÓ

18.30: Karlsruhe–Darmstadt
18.30: Paderborn–Nürnberg (Tv: Arena4) 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
1.00:
Tampa Bay Rays–Boston Red Sox  (Tv: Sport1) 

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
11.30: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

2021.09.18 20:43:00

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Nem hibázott, aki a Dávid–Góliát meccseket fix kettesre vette a totóban.

2021.09.17 23:38:26

Labdarúgó NB I SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Az FTC nem herdálja el a százmilliókat.

2021.09.14 17:35:47

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A finálét 2022. május 11-én rendezik meg a Puskás Arénában • Párosítás, időpontok, eredmények.