B. Á. 2021.09.27 11:20 Frissítve: 2021.09.27 11:39

Magyar Kupa: megvan a 4. forduló pontos menetrendje

Az MLSZ versenybizottsága kijelölte a Magyar Kupa 4. fordulójának pontos menetrendjét.

Még 32 csapat reménykedhet abban, hogy 2022 tavaszán magasba emelheti a Magyar Kupa trófeáját (Fotó: Török Attila)

 

A párharcok – ahogyan a két éve megújult kiírás szerint minden párharc – egy meccsen dőlnek el. Alapesetben az alacsonyabb osztályú klubok a házigazdák, osztályegyenlőség esetén a korábbi fordulókban lejátszott kevesebb hazai meccs dönt, míg ha ez sem rangsorolna, úgy a két csapat közül elsőként kisorsolt együttes a pályaválasztó. 

MOL MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
A LEGJOBB 16 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
Október 27., szerda

13.30: Jászberényi FC (III.)–Vasas FC (II.)
13.30: ESMTK (III.)–Békéscsaba Előre (II.)
13.30: FC Nagykanizsa (III.)–Tatabányai SC (III.)
13.30: Szegedi VSE (megyei I.)–Ceglédi VSE (III.)
13.30: Tököl (megyei I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
17.00: Kisvárda–MTK Budapest
17.00: ETO FC Győr (II.)–Puskás Akadémia
18.00: Szombathelyi Haladás (II.)–Gyirmót FC Győr
18.00: Budafoki MTE (II.)–Újpest FC
18.00: Kecskeméti TE (II.)–Debreceni VSC
18.00: Szeged-Csanád GA (II.)–Mezőkövesd-Zsóry
18.00: FC Csákvár (II.)–Pécsi MFC (II.)
19.30: Zalaegerszegi TE FC–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)
Október 28., csütörtök
19.30: Kazincbarcika (III.)–Diósgyőri VTK (II.) (Tv: M4 Sport)
November 3., szerda
12.30: BVSC-Zugló (III.)–Mol Fehérvár FC
12.30: III. Kerületi TVE (II.)–Paksi FC

2021.10.17 12:57:46

Labdarúgó NB I VAJDA GYÖRGY (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Supka Attila egykori csapata ellen mutatkozott be új csapata kispadján – nagyon fontos győzelemmel!

2014.07.21 13:21:03

Labdarúgó NB I BODNÁR TIBOR (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

A szabolcsiak átvették a vezetést a tabellán, a lila-fehérek értékes pontokat veszítettek.

2021.10.16 13:37:03

Labdarúgó NB I CSERHÁTI ANDRÁS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Az utolsó pillanatig harcolt az egy pontért a Honvéd Székesfehérváron, de vereséggel távozott.

2021.10.16 13:24:24

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Emlékezetes gólok, bravúrok, kihagyott büntető és több nagyon fontos VAR-döntés: itt a forduló meglepetése?