V. J. 2021.09.20 20:32 Frissítve: 2021.09.20 22:55

Futsal NB I: fordított, és nyert a Haladás Debrecenben

Négy mérkőzést rendeztek hétfőn a magyar első osztályú futsalbajnokság negyedik fordulójában. Az első találkozón a DEAC 3–2-ra kikapott a Haladástól.

Debrecenben nyertek a szombathelyiek (Fotó: Kiss Annnamarie/HAON)

FUTSAL, NB I
4. FORDULÓ
Debreceni EAC–Haladás 2–3
(Szabó J. 12., Harmati 15., ill. Dávid R. 2., Dróth 20., Diniz 29.)
Kecskemét–Veszprém 1–1 (Öreglaki 38., ill. Rutai 23.)
Aramis–Kistarcsa 5–4 (Horváth Sz. 15., 23., 28., Kavalecz 26. – öngól, Fülöp V. 40., ill. Méhes 9., 11., Besnyő 21., Horváth Sz. 38. – öngól)
Újpest FC-220Volt–Nyírgyulaj 6–5 (Moreira 7., 32., Nehéz 8., Sánta 14., Suscsák 20., 24., ill. Orosz 21., Szőcs 22., Tóth E. 22., Vlaszovics 28., Da Silva 35.)

2021.10.24 23:27:41

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Azt mondják a hozzáértők, hogy a versenyzőnek négyféle célja lehet. Az első, hogy megfeleljen saját magának, a második, hogy másokat legyőzzön, a harmadik, hogy elismerje őt a nyilvánosság, a negyedik pedig, hogy sok pénzt keressen. Egyik jobb, mint a másik, ám mindegyikben benne van a bukás lehetősége.

2021.10.24 23:23:03

Labdarúgó NB I DEÁK ZSIGMOND

NS-VÉLEMÉNY. A meccs nagy részében hiányzott az átütőerő a bajnokból.

2021.10.24 12:11:45

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Hiába támadott jóval többet a Ferencváros, a jól védekező MTK megérdemelten harcolta ki a döntetlent.

2021.10.24 12:07:21

Labdarúgó NB I CSERHÁTI ANDRÁS (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

Fordított a Honvéd a Mezőkövesd ellen, de aztán a borsodiak is fordítani tudtak emberhátrányban.

2021.10.24 11:58:52

Labdarúgó NB I BARANYI KRISTÓF (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Újabb vereségével egyre mélyebb gödörben a DVSC, míg a Puskás Akadémia továbbra is szárnyal idegenben.