Férfi kézilabda NB I: a Komló kikapott Budapesten

2016.02.12. 19:56
A PLER-Budapest hazai pályán 23–20-ra nyert a Komló ellen a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
21. FORDULÓPLER BUDAPEST–SPORT 36 KOMLÓ 23–20 (13–12)
Lőrinci Sportcsarnok, 387
néző. V: Nagy F., Túróczy
PLER: KRÁNITZ – Bujdosó 2 (1), Leimeter 2, BAKOS 3, Benmiloud 2, LOKODI 6, Bohács 1. Csere: TÓTH N. (kapus), Farkas, Mikita M., Radjenovic 3 (2), Sinkovits, OLÁH 4, Nagy Sz., Tóth P. Edző: Hutvágner István
KOMLÓ: GRANICS – Sanad 2, Sebestyén, Trkulja 3, MARKOVICS 5 (4), Jerkovics 3, SZÖLLŐSI B. 4. Csere: Kiss B. (kapus), Szögi 2, Marcsek, Nagy Z., Sunajko 1. Edző: Ratko Djurkovics
Az eredmény alakulása. 7. perc: 1–3. 15. p.: 5–3. 20. p.: 8–5. 37. p.: 13–15. 47. p.: 19–18
Kiállítások: 12, ill. 16 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 6/4
Hutvágner István:
– Folytatjuk a szélmalomharcot a rengeteg külföldivel felálló ellenfelekkel szemben.
Ratko Djurkovics: – A végére sok technikai hibát követtünk el, gratulálok az ellenfél győzelméhez.

1. Mol.Pick Szeged 19 18 1 628–466 +162 36
2. Grundfos Tatabánya KC 19 16 2 1 510–426 +84 34
3. Balatonfüredi KSE 19 13 2 4 522–445 +77 28
4. Csurgói KK 19 12 2 5 495–463 +32 26
5. Váci KSE 19 8 2 9 522–552 –30 18
6. Balmazújváros KK 19 7 2 10 469–481 –12 16
7. Komló 20 7 1 12 471–527 –56 15
8. B. Braun Gyöngyös 18 6 1 11 415–442 –27 13