Férfi kézi NB I: húsz góllal győzött Egerben a Szeged

K. T. I. /S. K.K. T. I. /S. K.
2020.12.11. 19:26
Nem hagyott kérdést Egerben a Szeged (Fotó: pickhandball.hu)
A Mol-Pick Szeged 41 gólig jutott az SBS-Eger otthonában, ezzel húszgólos sikert ért el a kézilabda NB I péntek esti találkozóján.

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
SBS-EGER–MOL-PICK SZEGED 21–41
(9–17)
Eger, zárt kapuk mögött. V:
Réti T., Szedmák M.
EGER: BALOGH T. – Lezák 3 (1), Rédei 1, Schmid 1, Machác 1, Bernatonis, HOLDOSI 5
Csere: Moscoso (kapus), Kiss G., Kovács M. 4, Szuharev 2, Tóth R. 2, Tóvizi T. 1, Szepesi N., Mándy 1
Edző: Tóth Edmond
SZEGED: ALILOVIC – B. Radivojevics, Kaspárek 2, Henigman 2, Bánhidi 3, Källman 2, Bombac 2
Csere: Zsitnyikov 4, KECSKÉS 6, IFJ. ROSTA M. 6, Canellas 3, BAJUS 5 (1), Gaber 2, Mackovsek 4
Edző: Juan Carlos Pastor
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–1. 12. p.: 5–5. 18. p.: 7–9. 24. p.: 8–14. 36. p.: 10–21. 42. p.: 13–24. 48. p.: 17–30. 54. p.: 19–37
Kiállítások: 8, ill. 2 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 3/1
Tóth Edmond: – Szerettünk volna jobban játszani, hogy felkészítsük a Szegedet a jövő heti rangadóra, a remeklő Mirko Aliloviccsal szemben azonban tehetetlenek voltunk, hamar jelentős hátrányba kerültünk. A második félidőt már feláldoztuk, hogy a fiatalok is tapasztalatot szerezzenek.
Juan Carlos Pastor: – Nehezen melegedtünk bele a meccsbe, azt követően kezdtünk el jobban játszani, hogy sort cseréltem. Jöttek a védések, így nőtt a különbség is. A második félidőben már nem tudta tartani velünk a lépést az Eger. Örülök, hogy a fiataljaink is bizonyítottak.