Elek Gábor a továbbjutás után: Semennyire sem vagyok elégedett!

Elek Gábor a továbbjutással elégedett volt, összességében nem (Fotó: NSO Tv)
A Mol Esztergom 22–22-es idegenben, Székesfehérváron elért döntetlennel jutott tovább a női kézilabda Magyar Kupában. Elek Gábor egyáltalán nem volt elégedett a látottakkal, az esztergomiak vezetőedzője szerint óriási szerencséje volt csapatának, hogy ennyi hibát nem büntetett meg az Alba.
NŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
Alba Fehérvár KC–Mol Esztergom 22–22 (8–11)
Ld: Pavlovic 6, Smbatian 5, ill. Faragó L. 7, Horváth F. 5
A következő forduló, vagyis a negyeddöntő sorsolását január 5-én tartják.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik







