Rosta Miklós ismét román Szuperkupa-győztes

NurPhoto via AFPRosta Miklósék megnyerték a román szuperkupát (Fotó: AFP, archív)
Az olimpikon Rosta Miklóst foglalkoztató Dinamo Bucuresti megvédte címét a férfi kézilabda román Szuperkupában.
A román liga honlapja szerint a fővárosiak a vasárnapi döntőben 37–29-re verték a CS Minaur Baia Marét. A válogatott beálló három góllal járult hozzá a sikerhez.
Az egyaránt olimpikon Hanusz Egon és Palasics Kristóf együttese, a Benfica 37–21-re kikapott a Sporting CP-től a portugál Szuperkupa döntőjében.
Lukács Péter egy gólt lőtt az Elverum csapatában, amely 42–23-ra győzött a Kjelsas ellen a Norvég Kupa első fordulójában, ezzel a nyolcaddöntőbe jutott.
Legfrissebb hírek

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét
Minden más foci
2026.06.05. 17:09
Ezek is érdekelhetik






