Férfi kézi NB I: szerb irányítóval erősít nyártól a Szeged

V. J.V. J.
Vágólapra másolva!
2024.01.13. 10:12
null
Lazar Kukics azt ígérte, küzdeni fognak a Final Fourért) Fotó: OTP Bank-Pick Szeged)
A férfi kézilabda NB I-ben szereplő OTP Bank-Pick Szegedben folytatja pályafutását nyártól a szerb irányító, Lazar Kukics – jelentette be a klub a hivatalos honlapján.


A jelenleg hazájával az Európa-bajnokságon szereplő Lazar Kukics július 1-jén csatlakozik a Szeged keretéhez a román Dinamo Bucuresti-től. A 28 esztendős irányító korábban a Partizan Beograd, a spanyol La Rioja és a portugál Benfica játékosa is volt.

„Európa egyik legismertebb és legjobb klubjában folytatom a nyártól a pályafutásomat, ami számomra hatalmas dolog” – mondta el Kukics a szegedi klubhonlapnak.

„Nagy a várakozás bennem, mert tudom, hogy sokan szeretnék már, hogy kiharcolja a Szeged a BL négyes döntőjében való részvételt. Ígérem, mi ezért küzdünk majd, és azzal is tisztában vagyok, hogy mit jelent egy Szeged–Veszprém meccs, méltán nevezhető csúcsrangadónak, amely Európában is kiemelt figyelmet kap. Most már nem kell sokat várni, hogy találkozzunk, és hogy magamra ölthessem a kék mezt.”

Legfrissebb hírek

Fiatal kézilabdázók szerződtetéséről számolt be a Szeged és az FTC

Kézilabda
2025.07.02. 17:36

Férfi kézi: nagy sikereket élne át a Szegeddel az új irányító

Kézilabda
2025.07.01. 10:49

NB II-es rang – Somogyi Zsolt jegyzete

Labdarúgó NB II
2025.06.29. 07:11

Magyar rangadó a Győr csoportjában, belehúzott a Szeged és az FTC – sorsoltak a kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.06.27. 15:46

Az FTC, a DVSC és a Szeged is indulhat a kézilabda Bajnokok Ligájában!

Kézilabda
2025.06.24. 10:19

Bodó Richárd: Több csúcspontja is volt az idényünknek

Kézilabda
2025.06.21. 11:13

Férfi kézilabda NB I: a kihívóból favorit válhat az előttünk álló idényben

Kézilabda
2025.06.20. 12:09

Férfi kézi: a svéd élvonalban folytatja Nagy Martin

Kézilabda
2025.06.19. 17:43
Ezek is érdekelhetik