
Dézsi Csaba András (Fotó: Huszár Gábor/Kisalföld)
Lemond az Audi ETO KC női kézilabdaklubban betöltött elnökségi tagságáról a győri polgármester, amint Bartha Csaba klubelnök összehívja a küldöttgyűlést és a helyére delegált elnökségi tagot megválasztják – tudatta közleményében Dézsi Csaba András szerdán az MTI-vel.
A polgármester értesítette a szándékáról a klub vezetőségét.
Beszámoltunk róla, hogy távozik posztjáról a győri női kézilabdacsapat elnöke, Bartha Csaba, aki maga mondott le a posztjáról. A hírek szerint gazdasági társaságot hoznak létre a győri csapat működtetésére, az elnök azonban nem értett egyet az átalakulás egyes részeivel, ezért döntött a távozás mellett.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





