Női kézi NB I: hosszabbított a Mosonmagyaróvár válogatott irányítója

V. Á.V. Á.
Vágólapra másolva!
2021.11.18. 23:25
null
Tóth Eszter (labdával) két évet hosszabbított (Fotó: Dömötör Csaba)
A magyar válogatott irányító, Tóth Eszter 2024 nyaráig szerződést hosszabbított a női kézilabda NB I-ben szereplő Motherson-Mosonmagyaróvárral – írja a klub honlapja.


Tóth Eszter
a 2020–2021-es idényben szerződött az MTK-tól a klubhoz. A tavaly a válogatottban – ott van a decemberi világbajnokságra készülő keretben – is bemutatkozó kézilabdázó a jelenlegi idényben 53 góljával az NB I 4. helyén álló a Mosonmagyaróvár második legeredményesebb játékosa.

„Nem sokat gondolkoztam a klub szerződéshosszabbítási ajánlatán, mert nagyon jól érzem magam Mosonmagyaróváron. Itt olyan klubban kézilabdázhatok, ahol érzem, hogy bíznak bennem, és az is fontos szempont, hogy kiváló szakmai stáb irányítja a munkát. Nekünk, játékosoknak kizárólag a játékra, a teljesítményünkre kell figyelnünk, ami nagyon megnyugtató. Kicsit későn érő típus vagyok, de úgy érzem, hogy a Motherson-Mosonmagyaróvár csapatában megtaláltam önmagam. Örülök tehát, hogy számítanak rám, amit jó játékkal szeretnék meghálálni a bajnokságban, a közelgő Európa-ligában, és természetesen egyedüli MKC játékosként a magyar válogatottban is” – mondta el az aláírását követően a 29 éves játékos.

Legfrissebb hírek

Kézi: célegyenesre fordul a fiúk felkészülése a világversenyek előtt

Utánpótlássport
2025.04.28. 14:49

Visszajutott az NB I-be a Kozármisleny női kézilabdacsapata

Kézilabda
2025.04.27. 13:10

Az Esztergom szoros csatában két góllal legyőzte a Fehérvárt a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2025.04.26. 18:50

Kézilabda: Karnyújtásnyira a női NB I-be jutástól a NEKA

Utánpótlássport
2025.04.26. 09:05

Női kézi: Debrecenből igazolt fiatal kapust az MTK

Kézilabda
2025.04.25. 16:13

A sokoldalú kéziedző – A zene is szenvedélye Per Johanssonnak, aki három BL-t nyerne a Győrrel

Kézilabda
2025.04.25. 09:36

Távozik a Mosonmagyaróvár brazil kapusa – hivatalos

Kézilabda
2025.04.23. 19:27

Kézilabda: a nyolcból hét hely még kiadó a fiú négyes döntőkben

Utánpótlássport
2025.04.22. 20:43
Ezek is érdekelhetik