Kézilabda: nézzen be a budapesti BL-final four kulisszái mögé! – videó
A 2022-es férfi kézilabda Európa-bajnokság januárban debütált kommunikációs csatornájának legújabb adásában betekinthetünk a női Bajnokok Ligája Budapesten rendezett négyes döntőjébe.
Mint ismert, a final fourt végül a norvég Vipers nyerte meg a francia Brest, valamint az ezúttal címvédőként bronzérmet szerző Győri Audi ETO és az orosz CSZKA Moszkva előtt.Mint ismert, a final fourt végül a norvég Vipers nyerte meg a francia Brest, valamint az ezúttal címvédőként bronzérmet szerző Győri Audi ETO és az orosz CSZKA Moszkva előtt.
Szalay Edit, a WGSM Tv műsorvezetője a hétvége egyik házigazdájaként dolgozott a helyszínen, így első kézből adhatta át élményeit a magazinműsor új részében.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





