Bár már elmúlt éjfél, mire begördült a Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO női kézilabdacsapatának busza a Dunakapu térre, több száz szurkoló ünnepelte – nem törődve a hétfői munkanappal – Győrben a diadal után a csapatot. Görbicz Anita drukkereket, a klub elnöke, Bartha Csaba a lányokat méltatta. Ambros Martín pedig csak kimondta azt a szót, amire mindenki biztatta. Két fia mindezt persze nem hallhatta.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik





