Videó: Nagy Lászlóék is bevállalták, amit a szurkolók

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.02.16. 10:12
A szerdai THW Kiel–Telekom Veszprém férfi kézilabda Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen a magyar csapat 27–25-re legyőzte német ellenfelét. A meccs előtt néhány veszprémi szurkoló megfogadta, hogy ha sikerül nyernie a Sabaté-csapatnak, akkor megmártóznak a jéghideg kieli öbölben.

Nagy László és Schuch Timuzsin is csatlakozott a drukkerekhez, és ők is hasonlóképpen cselekedtek. A fürdőzésről videó is készült, amelyet a Telekom Veszprém hivatalos Facebook-oldala tett közzé. Az elhangzott mondatokért ők is elnézést kértek.


embed_kod=
|
nso_uj_cikk_embed
Embed kód:
mceBlockPasteEnd

Legfrissebb hírek

A Tatabánya és a Szeged is szabadkártyát kért a férfi kézilabda Bajnokok Ligájába

Kézilabda
2026.06.17. 17:18

Katalán ünnep Kölnben, a Barca nyerte meg a férfi kézilabda BL-t

Kézilabda
2026.06.14. 19:43

A Magdeburg nem bízta a véletlenre, simán megnyerte a bronzmeccset a férfi kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.14. 16:40

A Füchse Berlin az év meccsén ejtette ki a címvédőt a BL négyes döntőjében

Kézilabda
2026.06.13. 20:26

Jön a négyes döntő a férfi kézilabda BL-ben: mind a négy csapatnak reális esélye van a győzelemre

Kézilabda
2026.06.13. 09:24

Európai kézilabdaligák: Bajnokok Ligája-induló a Melsungen

Kézilabda
2026.06.07. 17:44

Imre Bence öt gólja ellenére kikapott a THW Kiel – kézilabdakörkép

Kézilabda
2026.06.03. 23:07

„Magyaros” döntő lesz a kézilabda Európa-ligában

Kézilabda
2026.05.30. 17:31
Ezek is érdekelhetik