Videó: Nagy Lászlóék is bevállalták, amit a szurkolók
A szerdai THW Kiel–Telekom Veszprém férfi kézilabda Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen a magyar csapat 27–25-re legyőzte német ellenfelét. A meccs előtt néhány veszprémi szurkoló megfogadta, hogy ha sikerül nyernie a Sabaté-csapatnak, akkor megmártóznak a jéghideg kieli öbölben.
Nagy László és Schuch Timuzsin is csatlakozott a drukkerekhez, és ők is hasonlóképpen cselekedtek. A fürdőzésről videó is készült, amelyet a Telekom Veszprém hivatalos Facebook-oldala tett közzé. Az elhangzott mondatokért ők is elnézést kértek.
embed_kod=| nso_uj_cikk_embed Embed kód: mceBlockPasteEnd |
Legfrissebb hírek

Európai kézilabdaligák: Bajnokok Ligája-induló a Melsungen
Kézilabda
2026.06.07. 17:44

„Magyaros” döntő lesz a kézilabda Európa-ligában
Kézilabda
2026.05.30. 17:31
Ezek is érdekelhetik






