Női kézi-vb: ezt kívánta Görbicz Anita a karácsonyfa alá

2015.12.05. 17:03
Idén Dánia ad otthont a női kézilabda-világbajnokságnak. A magyar válogatott a házigazdák mellett Szerbiával, Montenegróval, Japánnal és Tunéziával is megmérkőzik a csoportban. Az NSO Tv-nek Németh András szövetségi kapitány, Köstner Vilmos edző, Görbicz Anita és Szucsánszki Zita beszélt a várakozásokról.

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

Görbicz Anita még Ashley Cole-t is felülmúlta a BL-döntőt kísérő fesztiválon

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 06:35

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Szucsánszki Zitát elbúcsúztatták Esztergomban, ahol az FTC örülhetett a rangadó után

Kézilabda
2026.04.28. 19:39

Videó: Szucsánszki Zita könnyek között köszönt el a szurkolóktól

Kézilabda
2026.04.28. 18:53

Szucsánszki Zita: Mindent a Ferencvárosnak és a mentalitásomnak köszönhetek

Kézilabda
2026.04.23. 08:22
Ezek is érdekelhetik