Női kézi: Tóth Gabriella túl a műtéten, minden rendben ment
Túl van térdoperációján Tóth Gabriella, a Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatának válogatott irányítója.
Tóth Gabriella szeptember elején a Győri ETO edzésén szenvedett elülső keresztszalag-szakadást. A válogatott irányító – aki szerdán töltötte be a 19. életévét – a hivatalos Facebook-oldala szerint csütörtökön sikeres műtéten esett át, jól van. Ezt megerősítette dr. Balogh Péter is.
„Minden az előzetes diagnózis szerint alakult, egyéb problémát nem észleltünk. Elvégeztük a keresztszalagműtétet, Gabi gyógyulása hat hónapot vehet igénybe” – mondta az ETO csapatorvosa.
Tóthra fél év kihagyás vár.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






