Női kézilabda: a győri Müller újabb ujjtörést szenvedett
Susann Müller újabb ujjtörést szenvedett, így a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának idén nyáron igazolt német jobbátlövője a Viborg elleni hazai BL-mérkőzésen sem játszhat.
Susann Müller győri színekben még nem játszott BL-mérkőzést, mivel október közepén ujjtörést szenvedett a lövőkezén az egyik edzésen. A német jobbátlövő az ETO pénteki tréningjén ugyanígy járt, így hiába lépett már pályára szerdán a Siófok elleni kupamérkőzésen, egy darabig újból kényszerpihenőre kényszerül.
A győriek szombat 16 órától a Viborgot látják vendégül, és győzelmük esetén bebiztosítanák csoportelsőségüket a BL C jelű kvartettjében.
A győriek szombat 16 órától a Viborgot látják vendégül, és győzelmük esetén bebiztosítanák csoportelsőségüket a BL C jelű kvartettjében.
Legfrissebb hírek

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43

Oda az idény – Malonyai Péter jegyzete
Kézilabda
2026.06.08. 00:03

Fodor Csenge: Saját magunkat vertük meg
Kézilabda
2026.06.07. 22:35
Ezek is érdekelhetik




