Női kézilabda: Görbicz állapota javult, edzésbe állhat
A Győri Audi ETO KC válogatott irányítója, Görbicz Anita elmondása szerint már sokkal jobb az állapot, és ismét edzésbe állhat – adhat hírül a kisalfold.hu.
Mint ismert, a klasszis irányító Debrecen–Győr (20–35) női kézilabda NB I-es mérkőzésen sérült meg.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






