Női kézi NB I: 15 góllal nyert a Győri ETO Debrecenben

2014.10.03. 19:55
A címvédő Győri Audi ETO 35–20-ra nyert a DVSC otthonában a női kézilabda NB I-ben.

A kijelző problémája miatt kis késéssel indult a találkozó. A hazaiak sokáig jól tartották magukat, a 20. percben még 10–10 volt az állás, a szünetre azonban hatgólos fórba került a Győr. A 37. percben már tíz gól volt közte, az ETO végül biztosan, 15 találattal győzött.

NŐI KÉZILABDA NB I
6. FORDULÓ

DVSC-TVP-AQUATICUM–GYŐRI AUDI ETO KC 20–35 (13–19)
Debrecen,
1500 néző. V: Kékes Cs., Kékes P.
DVSC: LAJTOS – Varsányi 1, B. Klikovac 2, Karnik Sz., Siska 2 (1), Kudor, Kelemen 1. Csere: BÁRÁNY 5, SOPRONYI 7 (3), Slakta 1, Szilágyi Á., Bohus-Karnik M. 1, Vörös B.
Edző: Varga József
GYŐR: Herr O. – Bognár-Bódi 1, S. Müller 4 (2), Görbicz, V. Milanovic-Litre 3, Szeny 1, KORSÓS 2. Csere: GRUBISIC (kapus), KOVACSICS 6, Aguilar 3, AMORIM 4, Orbán Adrienn, LÖKE 8, SZEPESI 1, PLANÉTA 2. Edző: Ambros Martín
Az eredmény alakulása. 10. p.: 3–5. 15. p.: 7–7. 20. p.: 10–10. 27. p.: 11–17. 38. p.: 14–25. 48. p.: 15–31
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/4, ill 4/2
Varga József: – Húsz percnyi jó játék ennyire elég a világ legjobb csapata ellen.
Ambros Martín: – Csodálatos miliőben játszhattunk, s bár a meccs elején akadtak hibáink, ezeket korrigáltuk.

1. Győri Audi ETO KC 6 6 207–118 +89 12
2. FTC-Rail Cargo Hungaria 5 4 1 171–117 +54 9
3. Érd 6 3 1 2 158–129 +29 7
4. Fehérvár KC 5 3 1 1 113–103 +10 7
5. Siófok KC-Galerius Fürdő 5 3 1 1 138–133 +5 7
6. Dunaújváros Kohász KA 5 3 2 122–112 +10 6
7. Eubility Group Békéscsaba 5 3 2 127–132 –5 6
8. Ipress Center Váci NKSE 6 2 4 122–141 –19 4