Kézi BL: fotókiállítás a Győr és a Veszprém meneteléséről

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2014.09.12. 14:36
Fotókiállítás nyílt a Győri Audi ETO KC női és az MKB-MVM Veszprém férfi kézilabdacsapatának előző idénybeli Bajnokok Ligája-meneteléséről a Magyar Villamos Művek (MVM) budapesti, Szentendrei úti székházában.  

A győri csapat pénteki tájékoztatása szerint a tárlat ingyenesen tekinthető meg.

A kiállítást Baji Csaba, az energiavállalat elnök-vezérigazgató nyitotta meg. Az ETO-t Görbicz Anita, Eduarda Amorim és Orbán Adrienn képviselte, Veszprémből Nagy László, Iváncsik Gergő és Gulyás Péter érkezett.

A Győr az előző idényben megvédte címét a női BL-ben, míg a Veszprém – első magyar csapatként – bejutott a férfi BL kölni négyesdöntőjébe, ahol a negyedik helyet szerezte meg.

Legfrissebb hírek

Nagy változás a Győri ETO-nál, távozik a sportvezető

Kézilabda
5 órája

Kézi: magabiztos győzelemmel kezdtek a magyar lányok az U17-es Eb-n

Utánpótlássport
20 órája

Győri-Lukács Viktória elárulta, már a négyes döntő alatt várandós volt

Kézilabda
22 órája

A Győri ETO edzője az anyai örömök előtt állókról: Tudtam a szándékukról, ezért is „igazoltuk túl” magunkat

Kézilabda
2025.07.29. 09:04

Kézilabda: sokat erősödtek az ifjúsági fiúválogatott tagjai

Utánpótlássport
2025.07.28. 14:47

Szemerey Zsófi hazatért, és három trófeát nyerne az ETO-val

Kézilabda
2025.07.25. 19:24

Ikreket vár Győri-Lukács Viktória, kihagyja a vb-t és a következő idényt

Kézilabda
2025.07.25. 11:48

Októberben Győr–FTC, novemberben Szeged–Veszprém – itt a női és férfi kézilabda NB I TELJES SORSOLÁSA!

Kézilabda
2025.07.24. 11:32
Ezek is érdekelhetik