Videó: kameránk előtt érzékenyült el a klasszis kézis
Öt játékos távozott a kétszeres Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO női kézilabdacsapatától. A Ferencváros ellen megnyert bajnoki döntő után Hornyák Dóra, Sirián Szederke, Soós Viktória, Raphaëlle Tervel és Katarina Bulatovics elbúcsúzott a csapattól és a közönségtől.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






