Szombaton a Győri Audi ETO az osztrák Hypo ellen elkezdi a női Bajnokok Ligája-menetelést, amely iránt hatalmas az érdeklődés. Ezért Görbicz Anita és társai csütörtökön a sajtó számára nyilvános edzést tartanak, amely után részletes tájékoztatást adnak a csapatról és a BL-rajt tudnivalóiról.
Görbicz megműtött keze meggyógyult, a játékos edz, és várhatóan vállalja a Hypo elleni mérkőzést.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





