Videó: Görbicz zseniális - Mocsai szerint a Győr átlövésben is jobb
Az NSO Tv-nek Mocsai Lajos, a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya értékelte a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjének első mérkőzését, ahol a Győri Audi ETO KC 24–21-re nyert Larvik ellen. A kapitány szerint kreativitásban és játékhatékonyságban óriási különbség van a két együttes között.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






