Videó: BL-finálé - meglepni minket? Ugyan már... - Görbicz
A Győri Audi ETO KC szombaton Veszprémben játssza a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjének visszavágóját a Larvik ellen. Az NSO Tv ott volt a magyar bajnok nyilvános edzésén, amelyen Görbicz Anita, Hornyák Dóra és Szepesi Ivett beszélt a mindent eldöntő összecsapásról.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







