Videó: a balkezesek „királynője” - cél BL-t nyerni az ETO-val
A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata sajtótájékoztató keretében mutatta be két új játékosát, a montenegrói válogatott, olimpiai ezüstérmes és Európa-bajnok Katarina Bulatovicsot és a klubhoz visszatérő Bognár-Bódi Bernadettet. Bulatovics elmondta az NSO Tv-nek, csupán egy célja van, a Bajnokok Ligája trófeáját ismét Győrbe hozni.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






