A Győri Audi ETO KC a veszprémi döntőben 36–28-ra legyőzte az FTC-Rail Cargo Hungariát, ezzel sorozatban kilencedik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






