Női kézi NB I: a Népligetben lett tizedszer bajnok a Győr
A Győri Audi ETO KC 34–19-re győzött az FTC-Rail Cargo Hungaria otthonában a női kézilabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így a párharcot 2–0-ra megnyerve megvédte bajnoki címét. A győriek tizedszer lettek aranyérmesek az NB I-ben.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






