Pompásan szerepelnek a magyar kézilabdacsapatok (a Veszprém férfi-, valamint a Győr és az FTC női együttese) a Bajnokok Ligájában: mit gondol, meddig jutnak el? Szavazzon!
SZAVAZÁS
Pompásan szerepelnek a magyar kézilabdacsapatok (a Veszprém férfi-, valamint a Győr és az FTC női együttese) a Bajnokok Ligájában: mit gondol, meddig jutnak el?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Mennyire van messze az elittől a Szeged és a Veszprém?
Kézilabda
2026.05.09. 08:42
Ezek is érdekelhetik






