A magyar férfi kézilabda-válogatott Balatonfüreden 33–27-re legyőzte Romániát felkészülési mérkőzésen. A spanyolországi világbajnokságra készülő nemzeti csapat kis időszakot leszámítva uralta az összecsapást, és magabiztosan nyert. Az NSO Tv-nek Iváncsik Gergő, Harsányi Gergely, Lékai Máté és Mocsai Lajos szövetségi kapitány értékelte a találkozót.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





