Női kézi Eb: Görbicz beteg, kihagyja a mai edzést

2012.12.08. 15:01
Vírusos megbetegedéssel bajlódik a magyar női kézilabda-válogatott csapatkapitánya, Görbicz Anita – olvasható a Magyar Kézilabda-szövetség hivatalos közleményében.

A Győri ETO irányítója emiatt a válogatott szombati edzését kihagyja, de remélhetőleg a vasárnapi, Montenegró elleni középdöntőben már ismét ott lehet a pályán.

A mieink mérkőzése Montenegró ellen 18.15-kor kezdődik Újvidéken.

Legfrissebb hírek

Franciaország és Belgium lesz a 2030-as női kézilabda Eb házigazdája

Kézilabda
2026.06.13. 11:05

Görbicz Anita még Ashley Cole-t is felülmúlta a BL-döntőt kísérő fesztiválon

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 06:35

Női kézilabda Eb: mindháromszor a magyar válogatott játszik később a nagyváradi csoportban

Kézilabda
2026.04.22. 11:19

Montenegró, Szlovénia és Izland lesz a magyar női kézilabda-válogatott ellenfele az Eb-n

Kézilabda
2026.04.16. 18:40

Golovin: Csak akkor jön a siker, ha egységesek maradunk

Kézilabda
2026.04.15. 18:04

Véget ért a női kézilabda Eb selejtezősorozata, teljes a mezőny

Kézilabda
2026.04.12. 20:56

Női kézilabda: Szlovénia is kijutott az Európa-bajnokságra

Kézilabda
2026.04.08. 22:02

Négyből egy magyar dobogós helyezés az európai kézilabda-rangsorokban

Kézilabda
2026.02.09. 16:51
Ezek is érdekelhetik