Női kézi Eb: a válogatott már Újvidéken, este felavatja a csarnokot

2012.12.03. 18:37
Hétfőn délután rendben megérkezett a magyar női kézilabda-válogatott Újvidékre, az Európa-bajnokság C-csoportjának helyszínére. A válogatott este héttől edz a Spens Arénában, ezzel egy időben a technikai értekezleten a csapat névsora is véglegessé válik.

Lehetőség van ugyanis arra, hogy az Eb-rajtra 15 játékost nevezzen meg Karl Erik Böhn szövetségi kapitány, majd a csoportkör végéig egy kézilabdázóval kiegészítse a keretet.

Az eredeti tervek szerint a csapat 16 órakor edzett volna az Eb újvidéki helyszínén, ám a tréningre végül este hét órakor kerül sor, mivel előtte televíziós Eb-tesztmeccset játszottak a csarnokban.

Legfrissebb hírek

Franciaország és Belgium lesz a 2030-as női kézilabda Eb házigazdája

Kézilabda
2026.06.13. 11:05

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Női kézilabda Eb: mindháromszor a magyar válogatott játszik később a nagyváradi csoportban

Kézilabda
2026.04.22. 11:19

Montenegró, Szlovénia és Izland lesz a magyar női kézilabda-válogatott ellenfele az Eb-n

Kézilabda
2026.04.16. 18:40

Női kézi Eb: Nagyváradon játszik a magyar válogatott

Kézilabda
2026.04.13. 12:25
Ezek is érdekelhetik