Többhetes kihagyásra kényszerül Laluska Balázs, az MKB Veszprém kézilabdacsapatának átlövője, aki a THW Kiel elleni győztes BL-csoportmérkőzésen sérült meg.
Laluskát pénteken már meg is műtötték a veszprémi kórházban.
„A mérkőzés hevében alig éreztem, hogy az egyik ütközésnél megrándult a jobb kezem hüvelykujja – mondta a balkezes átlövő. – Csapatorvosunk, Mahunka Zsolt a meccs után megvizsgált, és műtétet javasolt, mert az elszakadt szalagok így gyógyulnak a leggyorsabban. Remélem, november végén folytathatom az edzéseket."
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






